Як отримати розширення файлу.

При установці операційної системи MS Windows розширення відомих файлів ховаються. Розширення файлу - це атрибут, який допомагає операційній системі і користувачеві дізнатися, якою програмою відкривати файл. Які дії потрібно зробити, щоб дізнатися розширення файлу?
Вам знадобиться
  • комп'ютер, операційна система Windows, стороннє програмне забезпечення, якщо це необхідно.
Інструкція
1
Увімкніть персональний комп'ютер і завантажте операційну систему, якщо вона ще не завантажена. В лівому нижньому куті розташовується кнопка «Пуск». Натисніть її, використовуючи ліву кнопку миші (одне натискання) - з'явиться меню, в якому виберіть пункт «Панель управління» і двічі клацніть лівою кнопкою миші.
2
Знайдіть і виберіть пункт «Властивості папки». Якщо панель управління відображається не в стандартному вигляді, то зліва потрібно натиснути на пункт «Отобразить в стандартному вигляді» і ще раз вибрати «Властивості папки». Відкриється діалогове вікно з такою ж назвою. Перейдіть на вкладку «Вид» і у вікні "Додаткові параметри» знайдіть пункт «Приховувати зареєстровані розширення для зареєстрованих типів файлів». Зніміть галочку, натиснувши один раз лівою кнопкою миші.
3
Після зняття для того щоб зміни були застосовані для всіх папок, потрібно натиснути на кнопку «Застосувати до всіх папок». А потім «Застосувати» і підтвердити всі зміни, натиснувши на кнопку «ОК».
4
Якщо перші два кроки є складними для виконання, тобто альтернативний варіант, для того щоб дізнатися розширення файлу. Потрібно відкрити "Мій комп'ютер", вибрати пункт меню «Сервис» -> «Властивості папки». Далі виконайте дії, описані в пункті 3. Також для визначення розширення файлів можна скористатися сторонніми програмами, які дозволять виконати той же набір дій.