Як зібрати натяжна стеля.

Досить багато фірм займається в наші дні монтажем натяжних стель. Але такий стеля можна зробити і самостійно. Матеріали для цієї мети можна придбати на будівельному ринку.
Інструкція
1
Для початку необхідно на стіни по периметру приміщення закріпити багет. Він являє собою пластмасовий профіль із твердого пластику або ж дюралюмінію. За нього потім буде зачіпатися гарпуном полотно стелі. В даний час досить багато різних форм профілів, способи кріплення яких також можуть відрізнятися. Щоб виконати дану операцію, необхідно визначити найнижчий кут базової стелі приміщення. Для цієї мети краще всього використовувати гідроуровень. Він являє собою гнучку прозору трубку, довжина якої близько 10 метрів, заповнена підфарбованою рідиною. Потім від нижнього кута необхідно відміряти вниз пару сантиметрів і зробити відмітку олівцем. Даний зазор потрібний тільки в технологічних цілях. Буде набагато зручніше підібратися інструментом при закріпленні багета.
2
Після цього тим же гідрорівнем цю мітку потрібно перенести на інші кути приміщення. Далі знадобиться відфутболювальні шнур з барвником. З його допомогою потрібно нанести лінію для закріплення багета. Один кінець шнура необхідно встановити на відмітку в одному з кутів, а другий на мітку в сусідньому куті. Обов'язково потрібно стежити за натягом шнура. Вільною рукою шнур відтягується перпендикулярно стіні, а потім опускається. Суть полягає в тому, що натягнутий шнур повинен шльопнути по стіні і залишити на ній пряму лінію від однієї мітки обрію до іншої. Дану операцію потрібно повторити для всіх стін приміщення. В результаті буде лінія горизонту вздовж усього його периметра. Саме вона виступатиме базою для установки багета. Тільки після цього встановлюється сам багет.
3
Потім необхідно виконати розгортання і установку полотна. Полотно продається в складеному вигляді. Між шарами полотна можна знайти спеціальні прокладки, які зроблені зі спіненого поліетилену. Розпаковувати полотно потрібно в частково прогрітому приміщенні. Для цього необхідно на кілька хвилин включити теплову гармату. Полотно потрібно обережно розпакувати й розгорнути. Воно повинно рівномірно прогрітися. В упаковці обов'язково повинен бути креслення фірми-виробника, в якому є позначення базового кута. Першим потрібно відкривати базовий кут, який після прогріву чіплятиметься "крокодилом" за гарпун. Потім у міру розгортання відкриватимуться нові кути, які також будуть чіпляти в кутах. Після того, як все полотно розгорнуте й зачеплю, можна включати на повну потужність теплову гармату і чекати коли воно розправиться.