Як змінити шрифт на сайті. Як змінити мене на сайті.

Кожен сайт в інтернеті може бути унікальний не тільки виходячи з дизайну і колірної гами, але також виходячи з тих шрифтів, які використовуються на ньому. За допомогою шрифту можна виділити заголовок, написати жирний, застосувати до виділеної області курсив, а десь і зовсім щось підкреслити. У текстових редакторах з таким завданням впорається навіть першокласник, давайте розглянемо, як ви можете змінювати шрифт тексту на своєму власному сайті.
Інструкція
1
Відкрийте таблицю стилів CSS. Як правило, всі параметри оформлення сайту, в тому числі і тексту, розташовані саме там. Пропишіть властивості шрифту за допомогою тегів сімейства font. У стильовій таблиці ви можете міняти наступні властивості шрифта: font-family - вкажіть тип шрифту, який ви хочете використовувати. Найпопулярніші шрифти - Times New Roman, Tahoma, Verdana, Arial; font-size - вкажіть потрібний вам розмір шрифту у вигляді відповідної цифри, не забудьте додати pt. Наприклад, font-size: 10pt; font-style - вкажіть стиль шрифту, будь-то звичайний або курсив; font-variant - вкажіть регістр символів шрифту, капітель; font-weight - вкажіть насиченість шрифту, чи буде він жирним, напівжирним і т .д.
2
Ви можете змінювати шрифт тексту безпосередньо в конкретному HTML документі, якщо не хочете, щоб таблиця стилів застосовувала однакове оформлення для всього сайту. Для цього використовуйте параметри font вже не в таблиці стилів, а безпосередньо в тому відрізку тексту, який ви хочете змінити. Наприклад: Тут ваш текст В даному випадку тег font має три параметри: color - колір шрифту; face - тип шрифту; size - розмір шріфта.Ізменіте необхідні вам параметри тексту, у вас вийде приблизно наступне: Тут ваш текст
3
Розставте заголовки там, де це необхідно. Заголовки тексту зазвичай окружаются тегами від

до

залежно від того, який розмір заголовка ви хочете отримати. H1 - це основний заголовок на сторінці, відповідно, найбільший; H6 - найменший. Теги H - це парні теги, тому потрібно ставити як відкриває H, так і закриває.
4
Застосуйте додаткові параметри форматування тексту там, де це необхідно. Ви можете: - виділяти відрізок тексту жирним за допомогою парних тегів або - застосовувати курсив за допомогою парних тегів або - підкреслити необхідні відрізки тексту за допомогою парного тега
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7uZqVC4HjuA
Зверніть увагу
Як змінити шрифт на комп'ютері? Багато новачків задаються таким питанням, адже текст, який ми друкуємо на комп'ютері, може виглядати по-різному. Способів змінити шрифт на комп'ютері досить багато і кожен з них в основному залежить від вашої операційної системи.
Корисна порада
Шрифтів цих досить багато. Щоб у цьому переконатися, потрібно покрутити коліщатко на мишці або потягнути вниз повзунок з правого боку. А тепер спробуємо змінити шрифт тексту. Для початку надрукуйте пару пропозицій. Тепер залишилося змінити шрифт. Натисніть на маленьку кнопку зі стрілкою в кінці поля з назвою поточного шрифту. Відкриється список. Виберіть з нього відповідний шрифт.
Якщо ви створюєте свій сайт на платформі Ucoz або іншій платформі і вам знадобилося зміна основного шрифта на сайті, то можна скористатися методом зміни коду шаблону. Це самий простий і дієвий спосіб. Він здійснюється за допомогою редагування файлів конфігурації допомогою будь-якого текстового редактора.
Вам знадобиться
  • Шаблон сайту, текстовий редактор.
Інструкція
1
Для того щоб змінити назву шрифта , який ви будете використовувати в шаблоні вашого сайту, можна використати текстовий редактор. Приміром, відкрийте сторінку редагування шаблону і скопіюйте всю інформацію, яка стосуватиметься відображення шрифтів. Як це зробити? Натисніть клавіші Ctrl + F (пошук) - введіть font. Знайдені значення з тегом font необхідно скопіювати в текстовий редактор. Це робиться для того, щоб в будь-який момент повернути всі зміни, які ви внесете в шаблон сайту.
2
Наприклад, у вас є рядок такого змісту: «Перемога над фашистською Німеччиною датована дев'ятим травня» .У тега font мається наступних три параметра: - color - колір шрифта ; - face - тип шрифта ; - size - розмір шрифта .Для того щоб задати вашої рядку певний шрифт, необхідно доповнити її наступним чином: Перемога над фашистською Німеччиною датована дев'ятого травня
3
Варто відзначити, що шрифт, назва якого складається з декількох слів, повинен виділятися одинарними лапками. Тому, в даному прикладі значення Times New Roman виділено лапками. У випадках з назвами шрифтів, які містять всього одне слово, такі лапки не передбачаються синтаксисом шаблону на платформі Ucoz.
4
Після виділення конкретного тексту тегом font необхідно скопіювати змінений текст і вставити в редактор шаблону сайту. Збережіть зміни. Подивіться на відображення тексту в редагованої статті. Якщо в ній з'явився текст з тегами font спочатку і в кінці, то теги були поставлені неправильно. Швидше за все, в них містяться прогалини. Позбавтеся від зайвих прогалин і збережіть зміни.
Зверніть увагу
Як поміняти шаблон. Створити сайт безкоштовно. Як вставити рекламу. Як змінити назву сайту ucoz? Змінити ім'я для сайту дуже просто і по-істині необхідно. Пам'ятаєте, як в улюбленому всіма мультфільмі про капітана Врунгеля: "Як ви яхту назвете - так вона і попливе"? Для цього виконаємо наступні дії
Корисна порада
Поміняти кольору посилань, що знаходяться на шапці, можна в таблиці стилів CSS. Сподіваюся, що інформація корисна. Будуть питання, питайте. Додано. Якщо ви поставите свою шапку, то швидше за все у вас на шапці буде назва сайту і вам треба буде прибрати початкове, яке закладено шаблоном. This entry was posted on понеділок, Жовтню 5th, 2009 at 9:43 пп and is filed under uCoz. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.