Як намалювати Карлсона.

Мультиплікаційні герої - мабуть, найкращий приклад для срісовкі і просто малювання для тих, хто вирішив розвинути в собі це вміння. Серед радянських мультгероев є чимало простих і при цьому харизматичних особистостей, яких складно сплутати з будь-ким. Наприклад, Карлсон. Щоб намалювати свого власного "мешканця даху", вам буде потрібно зробити наступне.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті або серед старих мультиків зображення Карлсона . Уважно вивчіть його особливості і взагалі будову. Поняття про пропорції, які ви знали, даний персонаж нарешті у всіх можливих напрямках. Вам швидше доведеться малювати карлика зі специфічною будовою рук і ніг, ніж простої людини. Після того як приклад знайдеться, починайте з основ.
2
Намалюйте овальне тіло, а також позу рук і ніг. Зверніть увагу, що найпростіше весь малюнок намалювати безперервними прямими лініями, ніж пунктирно "заштріховивая" малюнок. Це також відноситься і до тих випадків, коли ви малюєте на комп'ютері.
3
Продовжіть накладати дрібниці. Якщо ви придивитеся, рисунок шалено простий. Найпростіші кисті, нескладна міміка обличчя, легко зображувані мультяшні волосся. Після того як ви дорісуете дрібниці, можна вважати, що ваш малюнок готовий. Далі йде вже тільки удосконалення, якість якого буде залежати від вашого досвіду та практики.
4
Почніть накладати колір і тіні. Зверніть увагу, що тінь буде падати на Карлсона не зовсім так, як падає на звичайну людину. Його пропорції будуть трохи видозмінювати тінь і щоб зрозуміти, як саме, за приклад візьміть який-небудь круглий предмет, начебто помідора, ніж людську фігуру.
5
Якщо ви ще мало працювали з тінями, найпростіше накладати колір в декілька шарів. Нанесіть найперший і найбільш бляклий колір. Поступово в 3-4 шари нанесіть більш яскраві і соковиті кольори, виділяючи найголовніше і створюючи більш реалістичний вигляд персонажа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xY7NiHyVUW4
Корисна порада
Намагайтеся не перестаратися з відблисками світла і тінню. Якщо занадто явно виділити обидві ці речі, в результаті ви отримаєте далеко не те, до чого прагнули.