Як видалити журнали відвідування. журнал відвідувань.

Будь-якого користувача інтернету цікавить важливе питання - як зробити своє перебування в мережі найбільш комфортним, і як оптимізувати роботу свого комп'ютера найкращим чином, щоб робота в інтернеті була приємною і безпечною. Важливий фактор безпеки при роботі з інтернет-сайтами - це своєчасне видалення журналу відвідувань в браузері. Процедура видалення історії відвідувань досить проста, вона сприяє збереженню ваших приватних даних і, що важливо, прискорює процес завантаження браузера і звільняє місце на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Розглянемо способи видалення відвідувань в найбільш популярних і часто використовуваних браузерах.
Інструкція
1
Internet ExplorerДля початку відкрийте вкладку «Сервіс» на панелі меню, і виберіть розділ «Властивості оглядача» .В розділі відкриється кілька різних вкладок - вам буде потрібно вкладка «Загальні». Для очищення історії відвідувань виберіть пункт «Очистити» в розділі «Журнал» .Крім того, прискорити роботу комп'ютера й очистити місце на вінчестері вам допоможе кнопка «Видалити файли», яку ви знайдете у вкладці «Тимчасові файли Інтернету» .Всі, що від вас буде потрібно - це натиснути «ОК» на запит видалення вмісту - і ваш журнал буде очищений.
2
Mozilla FirefoxОткройте у верхній панелі браузера вкладку «Інструменти» - тут вам знадобиться пункт "Налаштування" .В розділі "Налаштування" виберіть вкладку "Конфіденційність" - тут ви зможете налаштувати зберігання історії відвідувань. Натисніть на напис «Очистити недавню історію», а потім виберіть відповідний варіант видалення - Firefox дає можливість видалити історію відвідувань за останню годину або день, а також ви можете повністю ліквідувати інформацію про відвідані сайти. Натисніть кнопку "Очистити зараз" - і процес буде завершений.
3
OperaВ найбільш нових версіях даного браузера може не відображатися панель меню. Якщо у вас саме така версія, то для початку виберіть в кутку браузера пункт «Показувати меню», а потім продовжите очистку історії посещеній.Откройте вкладку «Інструменти», а в ній - «Загальні настройки» .Потім, вам буде потрібно вкладка «Розширені» , в якій можна налаштувати зберігання історії відвідувань. Виберіть пункти "Очистити", і задача буде виконана.
4
Google ChromeЧтоби побачити розділи меню в цьому браузері, знайдіть у верхньому куті вікна іконку у вигляді гайкового ключа і натисніть на неї. Потім, відкрийте розділ «Параметри» і вкладку "Розширені" .В даній вкладці виберіть пункт «Видалити дані веб-перегляду», вибравши в меню очистки «Все». Після натискання кнопки видалення історія ваших відвіданих сайтів буде очищена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zaQ4iF7Wbp4
Журнал браузера Mozilla Firefox містить в собі всі відомості про відвідані вами сторінках в інтернеті. Незважаючи на великі переваги даної опції, вона має один істотний недолік - будь-який користувач може дізнатися про ваші дії в інтернеті. Щоб цього не сталося, журнал можна легко очистити.
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет;
  • - браузер Mozilla Firefox.
Інструкція
1
Для видалення списку відвіданих сторінок запустіть веб-браузер Mozilla Firefox, зайдіть в меню « Журнал " і виберіть "Показати весь журнал». Перед вами відкрилося віконце з переліком записів, виділіть їх все одночасним натисканням клавіш Ctrl і А (англійська). Потім увійдіть в меню «Управління» і виберіть «Видалити». Після скоєння цих дій ваш журнал повністю очиститься.
2
Щоб зробити автоматичне видалення журналу при завершенні роботи з браузером, зайдіть в меню «Інструменти», клацніть по розділу «Налаштування» і встановіть галочку поруч з написом «Очищати історію при закритті Firefox». При цьому в розділі «Параметри» ви можете самостійно вибрати об'єкти, що підлягають видаленню. Це можуть бути як відвідані сторінки, так і збережені паролі.
3
Визначити період видалення списку відвіданих сторінок. Для цього в розділі «Конфіденційність» вкажіть потрібну кількість днів для опції «Пам'ятати історію відвідувань не менше ..». По закінченню цього періоду Mozilla Firefox буде очищати журнал від старої інформації.
4
Якщо у вас немає часу копатися в настройках браузера або вам просто лінь це робити, виберіть у ньому режим приватного перегляду. Зробити це можна, натиснувши на пункт «Увійти в режим приватного перегляду» в меню «Інструменти». При роботі в такому режимі Mozilla Firefox не збереглося жодних відомостей про відвідані сайти, пошуку, викачування та багатьох інших скоєних вами діях.
5
Коли вам потрібно приховати відвідування тільки деяких сайтів, скористайтеся зручною опцією, що дозволяє не відображати в журналі певний сайт. Вона знаходиться в розділі « Журнал » - «Показати весь журнал». Клацніть правою кнопкою на потрібному сайті і виберіть в контекстному меню пункт «Забути про цей сайт». Після цього журналу, інформація не будуть видні сліди перебування на ньому.