Як відполірувати метал.

Полірування металу використовується для поліпшення чистоти поверхні приладів, деталей, усунення на них різних слідів попередньої обробки (подряпини, штрихи, найдрібніші нерівності і невеликі вм'ятини). Розрізняють два типи полірування: попереднє і остаточне. Для механічного видалення нерівностей на поверхні незакріпленими абразивами застосовується попереднє полірування. Остаточне полірування виконується дрібними шліфувальними порошками.
Інструкція
1
Вироби з металу можна полірувати за допомогою спеціальних полірувальних паст, які включають в свій склад крейда, вапно, трепел, доломіт, окис хрому, окис алюмінію і окис заліза.
2
При цьому поверхні найтоншої обробки досягають тертям шматка вовняної тканини або повсті, змащеного спеціальною пастою. Після полірування така поверхня придбає дзеркальний блиск.
3
Для приготування пасти для полірування металів візьміть парафіну 20 г, стеарину 10 г, технічне сало 3 г і мікропорошок М 50 - 67 г. Все інгредієнти змішайте, до отримання однорідної консистенції.
4
Полірувати метали можна також і хімічним способом, тобто простим зануренням предмета в ванну зі спеціальним полірувальним розчином без використання електричного струму. Для цього можна використовувати порцелянові ванночки або склянки.
5
Щоб приготувати такий полірувальний розчин, візьміть: 350 мл фосфорної концентрованої кислоти, 50 мл азотної концентрованої кислоти, 100 мл сірчаної концентрованої кислоти і 0,5 г сірчанокислої або азотнокислої міді. Все змішайте.
6
Робоча температура ванни повинна бути 100-110 ° С. За часом потрібно полірувати від 0,5 до 4 хвилин. При поліруванні виділятимуться задушливі пари, тому поставте ванну в витяжну шафу або на відкрите повітря.
7
Якщо необхідно відполірувати якісь малодоступні металеві поверхні, особливо на невеликих ювелірних виробах, то полірування виконуйте паличками з деревини (липи, берези, осики). Палички виріжте такої форми, яка підійде до оброблюваних поверхонь з циліндровим, прямокутним, трикутним перерізом, з увігнутою і опуклою робочою частиною. Цю частину палички натріть приготовленої пастою.
8
Для полірування металевих поверхонь великих розмірів можете використовувати різної форми дерев'яні колодки, попередньо обклеєні шкірою назовні внутрішньої стороною.