Як пов'язати брелок. пов'язати брелок гачком.

В будь-якому будинку, напевно, знайдеться безліч залишків пряжі, з яких не вийде зв'язати ніяку річ. А що якщо спробувати пов'язати брелок , адже для нього буде потрібно зовсім небагато ниток. А кому подарувати невеликий оригінальний сувенір, пов'язаний своїми руками, вирішувати вам.
Вам знадобиться
  • - залишки пряжі;
  • - спиці або гачок № 2,5;
  • - ножиці;
  • - кільце або карабін для брелока.
Інструкція
1
Зв'яжіть маленьку копію речі, наприклад, шкарпеточку. Наберіть на спиці двадцять петель і розподіліть на чотири спиці. Далі в'яжіть, як звичайний носок. Пров'яжіть кілька рядів гумкою. Для п'яти петлі з двох петель поділіть на три частини, наприклад, 3: 4: 3. на середні чотири петлі надвяжіте шість рядів, сформуйте п'яту. Потім наберіть по три петлі з боків п'ятки. І в'яжіть далі по колу. Через кілька рядів зменшуйте на кожній спиці, пров'язуючи по дві петлі, для миска. Так у вас вийде маленький шкарпеточку. Зробіть петельку і прикріпіть кільце. Один брелочек готовий. Таким же чином можна пов'язати малесеньку шапочку, светр або Пинеточки, потрібно тільки в кілька разів зменшити кількість петель і рядів.
2
За допомогою гачка можна надати виробу абсолютно будь-яку форму. Зв'яжіть простий гурток жовтого кольору. Чорними нитками вишийте усміхнений рот і очі. У вас вийде смайлик.
3
Щоб зв'язати квітка, зробіть повітряну петлю і вивяжіте пелюстка, потрібної форми стовпчиками без накиду. Зв'яжіть серединку квітки (це може бути просто гурток чи шишечка). Пришийте до неї пелюстки. Зв'яжіть кілька гілочок з пряжі зеленого кольору. Зробіть ланцюжок з повітряних петель, бажаного розміру. Пришийте до неї намистини або вивяжіте листочки. З'єднайте всі гілочки і квітка. Зробіть петельку і прикріпіть кільце для ключів. Якщо ви хочете зробити брелок для телефону, то прикріпіть довгу петлю з ниток.
4
У всьому світі популярно рукоділля-амигуруми. Це невеликі іграшки, зв'язані гачком. Крім всіляких звірят, рукодільниці в'яжуть мініатюрні копії солодощів, морозива, тістечка, навіть суші. Схеми в'язання таких іграшок досить прості. Зв'яжіть маленьку іграшку, злегка набийте її синтепоном і прикріпіть до неї петельку. Ваша фантазія вам підкаже безліч ідей для створення ексклюзивних і неповторних виробів, а ваші близькі та друзі неодмінно оцінять вашу творчість і старання.