Як переробити дублянку. Як можна використовувати стару дублянку.

Відомо, що дублянки, шуби та інші речі, які захищають вас від зимової негоди, припускають довгу службу більше трьох сезонів. Якість сучасної продукції не завжди відповідає цій істині, однак і сьогодні, купуючи шубу, людина розраховує, що в найближчі роки необхідності в такій покупці не виникне. Щоб не купувати нову, можна задовольнитися менш екстремальними методами і просто переробити дублянку .
Інструкція
1
Зверніться в ательє, якщо не довіряєте своєму кравецької мистецтва. Крім того, що у відповідному закладі вам забезпечать якісну і професійну перекроювання, у консультантів ви почерпнете ідеї по зміні дублянки. Прислухайтеся до їхніх порад і підготуйте себе до того, що вплинути на кінцевий образ може будь-яка деталь.
2
Вивчіть хутро своєї дублянки, на ньому напевно утворилися потертості. Придумайте, як обіграти або замаскувати лисини. Прикрасьте облисілі місця вставками з іншого хутра або шматочків тканини, особливо цікавим варіантом стане замша, поєднання якої з хутром сьогодні досить популярно.
3
Замініть підкладку. Навіть цей маленький крок дозволить шубі виглядати зовсім іншим чином у порівнянні з обридлим варіантом. Виберіть колір, який підніме ваш настрій і зігріє, адже взимку все схильні занепаду сил і потребують підтримки, стати якої може будь-яка дрібниця.
4
Складіть пояс для своєї дублянки. Нехай це буде креативний елемент: перегорніть модні журнали, перегляньте відповідні сайти. Якщо немає матеріалів, а сама дублянка з поясом, то можна обшити його поверх тканиною і прикрасити декоративними елементами. Не відмовляйтеся від ідеї, якщо ваша модель не припускала спочатку пояса: зав'язати його можна і без спеціальних кріплень.
5
Поміняйте застібки. Використовуйте будь-які, головне, щоб вони витримали важку вагу шуби. Змініть куплені в магазині, прикрасивши їх за своїм смаком.
6
Озбройтеся викрійками і зшийте знімний капюшон. Він додасть старому виробу абсолютно новий вигляд, так що навіть ви не дізнаєтеся, що змінилася дублянки. Виконаєте його в тих же тонах або поекспериментуйте з кольором. Змініть фасон шуби: ушейте її або, навпаки, зробіть трохи вільніше.
Корисна порада
Не бійтеся експериментувати: не скуштувавши, ви не дізнаєтеся, як втілення тієї чи іншої ідеї буде виглядати на вашій дублянці.