Як підключити будинок до інтернету. під'єднати інтернет до розетки.

Існує декілька способів підключення будинку до інтернету. Те, який з них вибрати, залежить від наявності технічних можливостей, бажаної швидкості підключення і тих фінансових коштів, які абонент може дозволити собі платити за доступ до інтернету.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або стільниковий телефон, модем, спліттер, кабель, PLC-адаптер
Інструкція
1
Скрізь, де є телефонна лінія, найбільш простим і надійним способом є підключення інтернету через АДСЛ. Залиште заявку на підключення по ADSL-технології в тій телефонній компанії, послугами зв'язку якої ви користуєтеся. Придбайте ADSL-модем, спліттер (пристрій, що виокремлює модемний сигнал з телефонної лінії), кабель для підключення модему до комп'ютера. З'єднайте обладнання встановіть на комп'ютері підтримку протоколу PPPoE.
2
За допомогою телефонної лінії можна також підключити Інтернет за допомогою "Dial-up" з'єднання. Для цього знадобиться модем, кабель і комп'ютер. Мінус такого з'єднання полягає в дуже низькій швидкості доступу в мережу.
3
Жителям висотних будівель у великих містах можна підключити так званий Інтернет «з розетки». Він являє собою телекомунікаційне з'єднання, що використовує для інформаційного обміну електромережу. До звичайної розетки підключається PLC-адаптер, який з'єднується з комп'ютером за допомогою мережевого кабелю. Швидкість такого з'єднання становить до 100 Мбіт/с.
4
В густонаселених районах міста жителі тепер можуть підключити собі Інтернет на базі широкосмугового доступу в мережу - FTTB. Швидкість такого Інтернету також може досягати 100 Мбіт/с. Обладнання для підключення надаються провайдером.
5
Супутниковий Інтернет - бездротове з'єднання, для підключення якого потрібно супутникова тарілка, DVB-карта, конвертер. Для функціонування супутникового Інтернету необхідна наявність каналу вихідного трафіку через GPRS або Wi-Fi.
6
Wi-Fi інтернет - це надання доступу до мережі через бездротовий канал. Цей спосіб побудови мереж вимагає наявності точки доступу (сервера) і клієнта, якому безпосередньо надається мережу. Для створення мережі Wi-Fi буде потрібно мережевий адаптер і точка доступу в зоні покриття мережі Wi-Fi.
7
Доступ до 3G і 4G мережі надають оператори зв'язку, безпосередньо через стільниковий телефон або через спеціальне обладнання - модеми. Швидкість передачі даних в мережах 3G досягає 384 Кбіт/с, в 4G мережі до 10 Мбіт/с. Для підключення до мереж 3G і 4G покоління необхідний телефон або бездротової модем з підтримкою технології мережі і зона покриття оператора зв'язку.
Зверніть увагу
Дуплексний канал супутникового Інтернету коштує дорожче і на його підключення потрібен спеціальний дозвіл.
Корисна порада
Якщо ви живете далеко від великого населеного пункту, то єдиним способом підключитися до глобальної мережі є, швидше за все, супутниковий Інтернет