Як оформити повітряними кулями. Як зробити прикраса з куль.

При влаштуванні святкового вечора дуже хочеться, щоб він був продуманий до дрібниць. Прикрашаючи приміщення, ми намагаємося створити святкову атмосферу. Дуже добре для цих цілей підходять звичайні повітряні кульки. Прикраса повітряними кулями є відмінним способом виділити ваше свято з сірих буднів. З них можна створити практично будь-яку форму.
Вам знадобиться
  • кулі різного діаметра і забарвлення, маленький насос, паперові стрічки для оформлення
Інструкція
1
Перш ніж приступити до прикраси, вам необхідно купити необхідні матеріали: кулі різного діаметра і забарвлення, маленький насос і паперові стрічки для оформлення. Краще купувати кулі в спеціалізованих магазинах, так як вони найкраще підходять для моделювання.
2
Купуйте кулі згідно з тематикою свята. Приміром, для весілля краще підійдуть білі, рожеві і червоні кулі, для дитячого свята - червоні, жовті та оранжеві. Кульки темних забарвлень добре підійдуть для більш офіційних заходів та тематичних вечорів.
3
Заздалегідь обдумайте композицію в цілому, ви повинні чітко уявляти собі, що і як має виглядати. Якщо ви задумали щось грандіозне, краще всі свої намітки закарбувати на папері. Так вам буде легше надалі прикрашати зал або територію.
4
Освойте техніку: ниточки не використовуйте, а зав'язуйте кульку на вузлик. Як тільки ви надує кулю до потрібного розміру, спустіть з нього трохи повітря. Далі, зробіть петлю, обернувши кінчик кульки навколо середнього і вказівного пальців. У вас вийде петля. Іншою рукою просмикніть кінчик в петлю і затягніть вузол. Трохи потренируйтесь - і у вас обов'язково вийде!
5
Кулі дозволяють створити безліч форм і композицій, все залежить тільки від вашої фантазії і спритності рук. Приміром, використовуючи всього 5 кульок можна створити красиву квітку. Візьміть 4 кулі однакової величини, з'єднайте їх між собою (виходить «четвірка»), а потім додайте по центру маленький кулю. Забарвлення можуть бути самі різні.
6
Універсальним і дуже ефектним прикрасою є гірлянда з куль. Вони добре підходять для прикраси карнизів штор. Стовпчики можна встановити біля входу в будинок або дитячу кімнату. Гірлянда збирається з «четвірок», які нанизуються на загальну стрічку. Якщо ви робите смугасту гірлянду, чергуйте «четвірки» різних кольорів.
7
За такою ж системою робляться пірамідки, які збираються з «четвірок» знизу вгору. Для додання стійкості такої конструкції, внизу потрібно закріпити грузик. З таких пірамідок можна зробити завзятого клоуна, нареченого і наречену, ялинку або сніговика.