Як включити перегляд прихованих файлів.

Зазвичай система приховує небажані для редагування файли, які мають статус системних і беруть участь у функціонуванні. Однак розробники ОС при необхідності дозволяють користувачам змінювати приховані файли за допомогою відповідних функцій, параметрів і утиліт.
Інструкція
1
Для відкриття доступу до прихованих файлів перейдіть в меню «Пуск» - «Панель управління». Відкрийте пункт «Властивості папки», вибравши меню «Оформлення і теми».
2
У відповідному вікні перейдіть на вкладку «Вид». Просуньтеся за списком вниз до пункту «Приховані файли і папки». Серед запропонованих параметрів виберіть «Не показувати приховані і системні файли». Потім натисніть "Ок".
3
Більш короткий доступ до меню «Властивості папки» можна отримати з вікна провідника, вибравши пункт «Сервіс».
4
Приховані файли і папки стануть доступними для пошуку і видимими для користувача. Над ними можна буде робити ті ж операції, що і з звичайними файлами.
5
Для того, щоб виключити відображення прихованих файлів , аналогічним чином зайдіть в меню, і виберіть в пункті «Приховані файли і папки» значення «Не показувати системні файли».
6
Якщо перегляд прихованих файлів не включається (це можливо при появі на комп'ютері різних шпигунських програм), то необхідно буде відредагувати відповідні параметри реєстру, щоб знову активувати меню. Створіть текстовий файл з содержимым:REGEDIT4[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer]“NoFolderOptions”=-[HKEY_CURRENT_USERSoftwarePoliciesMicrosoftInternet ExplorerRestrictions]“NoBrowserOptions”=-[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerAdvancedFolderHiddenSHOWALL]“CheckedValue”=-[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerAdvancedFolderHiddenSHOWALL]“CheckedValue”=dword:00000001
7
Перейменуйте створений файл в key.reg. Двічі клікніть по ньому і підтвердіть зміна параметрів в реєстр. Перезавантажте комп'ютер, після чого спробуйте заново активувати пункт меню «Показувати приховані файли і папки».
Корисна порада
Приховані файли успішно відображають деякі файлові менеджери без додаткових системних налаштувань. Наприклад FAR, або TotalCommander.
Незважаючи на назву, персональний комп'ютер вкрай рідко є таким. Практично завжди існує брат, колега по роботі або просто системний адміністратор, який має доступ до вашої особистої інформації. Для її приховування була передбачена функція «прихованих» файлів.
Інструкція
1
Зайдіть в систему як адміністратор. Тільки в цьому випадку можна гарантувати, що всі подальші дії виявляться можливими - вони цілком можуть бути заблоковані для другорядних користувачів. Якщо на комп'ютері всього один обліковий запис, то вона за умовчанням є адмініструє.
2
В Windows XP відкрийте будь-яку папку і в верхньому меню виберіть пункт «Сервіс» -> «Властивості папки». У вікні переключіться у вкладку «Вид». Перемотайте список параметрів до кінця і в пункті «Приховані файли і папки" виберіть "Показувати».
3
В Windows Vista аналогічне меню досягається натисненням кнопок "Упорядкувати" -> "Параметри папок і пошуку».
4
Якщо параметр «показувати» відмовляється застосовуватися (відразу після виходу з меню встановлюється назад) - це результат дій вірусу fun.xls.exe. Видаліть його за допомогою антивірусної програми. Якщо зробити це не виходить - відкрийте диспетчер задач натисненням клавіш Ctrl + Alt + Delete, перейдіть до пункту «Процеси» і завершите algsrvs.exe. Шкідливу програму це не видалить, але тимчасово призупинить.
5
Якщо приховані файли все одно не відображаються (але ви впевнені, що вони є), то можна скористатися пунктом меню «Пуск» - «Виконати». Впишіть туди адресу папки, в якій розташовані документи, додайте в кінці зворотний слеш (C: WINDOWS). Внизу з'явиться список розташованих за даною адресою об'єктів. Виберіть файл і натисніть Enter. Він буде запущений.
6
Скористайтеся пошуком, якщо не впевнені в тому, як файл називався. Відкрийте меню «Пуск», виберіть пункт «Пошук». Введіть частину назви файлу і околиці пошуку (наприклад, «Накопичувач G»). Після першого відсіву об'єкти знайдені не будуть: вам потрібно повторити пошук, поставивши галочку напроти пункту «Шукати в прихованих файлах і папках». Якщо після повторного проходження були знайдені приховані файли, але не ті, які ви шукали - спробуйте ввести другий ключ пошуку.