Як від'єднати шлейф. Як прикріпити шлейф з шифону.

Вінчання - обряд, що вимагає певної форми одягу: сукня нареченої має бути обов'язково закритим і по можливості мати шлейф . Та й до палацу одруження деякі дівчата прагнуть потрапити в наряді, що має цю деталь. Однак у випадку, якщо після церемонії вам належить прогулянка по місту і святкова вечірка, краще придбати модель сукні, в якій можна від'єднати шлейф.
Інструкція
1
Заздалегідь запитайте у консультанта, як правильно від'єднувати шлейф: він дасть вам докладну інструкцію і, що більш важливо, наочно продемонструє. Замаскуйте свою недосвідченість, якщо боїтеся здатися надто необізнаної: скажіть, що хочете перевірити, наскільки міцні застібки. В цьому випадку уважно спостерігайте за діями продавця, запам'ятовуючи послідовність рухів, поки він демонструє вам якість вибраного плаття.
2
Дізнайтеся, чи сподобалася вам модель у виконанні без шлейфу, якщо даний елемент вам не знадобиться. Дуже часто сукні пропонуються в двох варіантах: з шлейфом і без. Навіть якщо на фотографії тільки модель в повному варіанті, з великою ймовірністю можна придбати і наряд без додаткових елементів. Так ви до того ж зможете заощадити.
3
Попросіть від'єднати шлейф подругу або маму, якщо ви робите це після церемонії. Не варто намагатися впоратися своїми силами: так ви напевно помнете плаття і забрудните шлейф. Стійте спокійно, поки інші будуть справлятися із застібками, інакше дуже легко зіпсувати річ. Потренируйтесь від'єднувати шлейф ще до весілля, і покажіть як це робиться, вибраній людині. Постарайтеся проробити цю процедуру, надівши плаття на себе, так як просте зняття шлейфу дуже відрізняється від відкріплення його з надягнутого на когось сукні. Але не перестарайтеся з тренуваннями, щоб плаття зберегло свою новизну і свіжість до торжества.
4
Простежте, щоб від'єднаний шлейф був акуратно складний і прибраний в надійне місце. Зберігання весільних речей вимагає особливої обережності й акуратності, адже через багато років їм належить розповідати історію прекрасної любові вашим внукам і дітям.
5
Прикріпіть до шлейфу петлю, яку ви можете надіти на зап'ясті. Тоді вам не доведеться думати про те, як від'єднати цей елемент.
6
Вибирайте моделі з коротким шлейфом, якщо не хочете переживати за його збереження. На весіллі наречена повинна в першу чергу відчувати себе комфортно, не замислюючись над різного роду побутовими дрібницями.