Як спіймати щигля.

Звання найпопулярнішою кімнатній птиці належить, як не дивно, не всі знайомим папугам, а іншому представнику пернатих - ошатному Щеглов. Цього дзвінкоголосого і веселого співуна можна придбати в звичайному магазині. Але є й інший варіант: самому зловити щигля . Для цього не потрібно ніяких спеціальних навичок, так як щиглик досить довірливий і легко попадається в поставлені пастки.
Вам знадобиться
  • манний щиглик
  • пастка
  • клей
Інструкція
1
Відправляйтеся за Щеглов восени: саме в цей час року у вас буде більше шансів повернутися додому з живим ошатним трофеєм. Восени птахи збираються в зграї, вирушаючи на південь, тому заздалегідь дізнайтеся, де вони зазвичай роблять стоянки під час своїх кочівель. Як правило, місця не змінюються з року в рік.
2
Виберіть відповідне місце для лову, так званий "птіцеловний" точок. Шукайте ділянки зі схилами і ярами, але де немає великої кількості дерев. Краще, якщо це буде місце, розташоване неподалік від городів. Зверніть увагу на рослини, які розташовані на обраному ділянці: щиглики краще годуватися репейніком і верблюжої колючкою. У таких місцях щиглики майже напевно зупиняться для відпочинку під час шляху.
3
Оберіть для точка рівну площадку, недалеко від водойми. В якості приманки використовуйте улюблену їжу щиглів або манних птахів. Щиголь - балакуча птах, тому підсадні щиглики швидко почнуть розмовляти, привертаючи увагу своїх родичів.
4
Використовуйте звичайний клей, якщо ви полюєте в похмурий день. Намажте їм гілки кущів: щиглики, залучені закликами манної птиці, спустяться і сядуть на ці гілки, не помітивши нічого незвичайного. Вже за мить ви зможете вибрати собі птицю для дому. Але подбайте про те, щоб клей не заподіяв шкоди птахам, і їх можна було легко відпустити на волю назад.
5
Придбайте спеціальну пастку, щоб зловити щигля більш гуманним і безпечним для птиці способом. Вони продаються у всіх спеціалізованих магазинах. Механізм лову при цьому не змінюється, однак різниця в тому, що відпустити інших буде значно простіше.
6
Виходьте на ловлю з раннього ранку: щиглів можна помітити в повітрі приблизно до другої години дня, після чого шанси спіймати птаха значно зменшуються. Навесні, коли щиглики починають утворювати сім'ї, також можна використовувати цей спосіб лову, але в цей період вони з меншою охотою реагують на заклики манної птиці. З іншого боку, якщо вам потрібен тільки один щиголь, то краще вибрати саме цей варіант, так як ви позбавите від зайвого стресу інших птахів.
Корисна порада
У сонячний день клей буде добре помітний на гілках, і щиглики навряд чи сядуть на оброблені з його допомогою гілки