Як поставити верхній індекс.

У текстових документах відобразити текст у вигляді верхнього індексу можливо тільки в тому випадку, якщо формат файлу, в якому він буде зберігатися, передбачає можливість форматування тексту. Наприклад, документи у форматі txt такої можливості не мають, а формати поширених офісних додатків Word (doc, docx), Excel (xls, xlsx) або веб-сторінок (htm, html) верхній індекс відобразять без проблем.
Інструкція
1
Якщо верхній індекс треба поставити в тексті, який зберігатиметься в форматі документів текстового редактора Microsoft Office Word, то зробити будь-який знак «надрядковим текстом» дуже просто. Досить виділити потрібний знак (або групу знаків), а потім клацнути відповідну піктограму в меню редактора - вона поміщена в групу команд «Шрифт» на вкладці «Головна». Можна використовувати і «гарячі клавіші», призначені цій операції CTRL + ALT + Плюс.
2
У табличному редакторі Microsoft Office Excel ця функція захована трохи глибше. У групі команд «Шрифт» потрібного значка тут немає, але функція ця все ж є. Щоб їй скористатися, виділіть потрібні знаки написи, клацніть виділення правою кнопкою миші і виберіть пункт «Формат ячеек» у випадаючому контекстному меню. Замість контекстного меню можна використовувати поєднання клавіш CTRL + 1. У віконці поставте позначку в чекбоксі «надрядковий» і клацніть кнопку «OK».
3
У графічному редакторі Adobe Photoshop при використанні інструменту «Текст» форматування тексту теж можливо. Відповідні органи управління поміщені на панель «Символ». Відкрити її можна через розділ «Вікно» в меню редактора. У ньому є пункт, який так і називається - «Символ». Піктограма з зображенням букви T з верхнім індексом поміщена в середину ряду значків в передостанньому рядку цієї панельки. Виділивши в тексті потрібні знаки, клацніть цю піктограму.
4
Якщо верхній індекс потрібно відобразити в веб-сторінці, то найпростіше скористатися відповідним тегом мови HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту»). Він складається з двох частин (відкриває і закриває), а між ними поміщаються знаки, які повинні відображатися як верхній індекс. Цей тег позначається як sup, а текст з його використанням у вихідному коді документа може виглядати, наприклад, так: E = mc 2