Як заправляти ліжко. Як pfghfdznm gjcntkm.

Мистецтво красиво заправляти постіль в якийсь момент майже зникло. В багатофункціональної кімнаті це й не потрібно. Однак в окремій спальні, де стоїть стаціонарна ліжко, постіль необхідно днем заправляти. Це робиться не тільки для краси, а й для гігієни.
Вам знадобиться
  • -Ліжко;
  • -покривала;
  • -Декоративні наволочки;
  • -накидки на подушки.
Інструкція
1
Приберіть з ліжка ковдру і подушки. Зніміть простирадло. Якщо у вас жорстка ліжко і є додатковий матрац, вирівняйте його по сторонам ліжка. Збилися частини розгладьте. Це особливо важливо, якщо ви спите на перині. Якщо ліжко м'яка і додаткового матраца немає, просто проведіть по ньому рукою, стряхнувши пил і крихти. Раз в тиждень бажано м'які частини ліжка пилососити.
2
Застелите простирадло. Акуратно розгладьте її руками. Під знімається матрац заправте бічні сторони простирадла. Заправляючи дитяче ліжечко, можна загнути під матрацик всі сторони. При стаціонарному матраці є дві можливості прибрати зайві частини. Можна або заправити краю простирадла між дерев'яними панелями і боковинами матраца, а можна їх просто загнути вгору, щоб не висовувалися з-під покривала. Якщо покривало набагато ширше простирадла, можна взагалі залишити простирадло як є.
3
Товсте широке ковдру складіть вдвічі, постеліть на ліжко і вирівняйте по всім сторонам і по поверхні. Тонка вовняна ковдра можна спочатку застелити, а потім загнути бічні сторони до середини. Якщо ліжко широка, а покривало дуже велике, то ковдру можна просто розстелити і вирівняти.
4
Застелите покривало. Якщо ліжко стоїть посередині кімнати, покладіть покривало так, щоб бічні сторони були однакової довжини. Коли ліжко біля стінки, можна той край, що звернений до кімнати, зробити довшим. Вирівняйте покривало. Якщо воно довше ліжка, загніть на виворітну сторону той край, які буде під подушками, і вирівняйте.
5
Пухові подушки збийте. Один з кутів вдавите всередину подушки і поставте її на цей кут. У вас вийде «трикутник» кутом вгору. Якщо подушок кілька, то нижні кладіть горизонтально, а верхню поставте «трикутником». Накрийте всю конструкцію накидкою. Подушки зі штучним листовим наповнювачем покладіть горизонтально.
Зверніть увагу
Ковдра необхідно вирівнювати особливо ретельно, від цього в найбільшій мірі залежить результат вашої праці.
Корисна порада
На пухових подушках краще виглядає прозора накидка. Вона може бути капронової, тюлевої, з плетеного або в'язаного мережива. На лежачих горизонтально синтепонових подушках гарніше виглядає щільна накидка. Вона може бути з тієї ж тканини, що і покривало. Якщо у вас багато маленьких подушок, поставте їх вертикально до спинки ліжка. Замість накидок можна надягати на день декоративні наволочки.
Єдиний час доби, коли постіль може і повинна бути видна на ліжку або дивані - це вісім годин, відведені на сон. В інший час постіль необхідно заправити, але так, щоб спальне місце вписувалося в інтер'єр і залишалося акуратно прибраним до самого вечора.
Інструкція
1
Зніміть з ліжка подушки, ковдру і все інше, до простирадла. Її розкладіть рівно, розгладьте складки.
2
Візьміть ковдру за два суміжних краю, струсіть, щоб воно рівномірно розташувалося в підодіяльнику, що не бгають і не вилазило з кутів. Покладіть поверх простирадла. Якщо ковдру ширше ліжка, підігніть один край до необхідного розміру і складіть. Розгладьте руками.
3
Накиньте покривало або плед. Розгладьте його руками, щоб не було зморшок і складок. При необхідності подоткніте краю під матрац, щоб воно не з'їжджала і не стосувалося статі.
4
Зверху покладіть подушки. Точне положення не важливо - ви можете розташувати їх поруч, на протилежних краях, по боку ліжка або в головах.
5
Інший варіант прибирання ліжка полягає в тому, що подушки не залишаються зверху, а кладуться відразу на простирадло, а ковдрою ви накриваєте їх зверху. У будь-якому випадку важливо, щоб широкі поверхні ліжку (простирадло, ковдра, покривало) були разглажени і розташовані рівно.