Як зберігати виноград. Як зберегти виноград після збору.

Виноград - корисне і красиве рослина, багато розводять його на своїх дачних ділянках. Хтось любить його за те, що виноградна лоза добре розростається і «забирається» на горизонтальні поверхні, створюючи прекрасний природний тент. Для інших головним достоїнством є, звичайно ж, ягоди винограду, що володіють не тільки чудовим смаком, але і лікувальними властивостями. Насолоджуватися смаком можна і після того, як сезон пройшов, якщо знати, як правильно зберігати виноград.
Інструкція
1
Слід пам'ятати, що пізні сорти винограду зберігаються найкраще. Для зберігання підходять грона з не дуже щільним розташуванням ягід. Шкірка повинна бути товстою, а м'якоть - твердою.
2
Збирати виноград, призначений для зберігання, слід в суху погоду, складаючи урожай в просушену на сонці тару, це допоможе знизити ризик гниття винограду надалі. З гронами слід звертатися дбайливо, так як пошкоджені ягоди теж можуть стати причиною гнильних процесів при зберіганні. При зборі необхідно залишати гребненожку якомога довше і намагатися не торкатися до ягодам руками.
3
Відразу після збору ягоди рекомендується прибрати в темне місце, так як при світлі у ягід відбувається процес посиленого дихання, який знижує якість винограду.
4
При зборі і при розміщенні винограду на зберігання грона рекомендується брати тільки за гребненожку. Ягоди винограду покриті природним восковим нальотом, який природним чином захищає плоди і є непоганим консервантом. Якщо захисний шар буде пошкоджений, це може прискорити процес псування винограду.
5
Місце для зберігання потрібно вибирати сухе і добре провітрюване. Зайве скупчення вологи тільки нашкодить винограду. З цієї ж причини не рекомендується зберігати разом з виноградом овочі, які виділяють багато вологи. Приміщення повинно бути чистим, без комах, плісняви і без сторонніх запахів. Іноді стіни приміщення обробляють 5-ти відсотковим складом залізного купоросу. Температура, відповідна для зберігання винограду - від 0 до +5 градусів.
6
У приміщенні для зберігання виноградні грона прив'язують до рейки і розміщують таким способом, щоб вони не торкалися одне одного і вільно звисали. Це дозволяє продовжити термін зберігання винограду до двох місяців. Перед розвішуванням можна на 25 хвилин опустити виноград в розчин марганцівки (на 10 літрів води вистачить 2-3 грамів) і дати розчину стекти. Розмістити виноград можна і на полицях. Грона при цьому повинні розташовуватися в один шар і теж не торкатися один одного.
7
Для забезпечення більш тривалого зберігання виноград іноді «герметизують». Для цього грона занурюють в розплавлений парафін, а перед вживанням позбавляються від парафинового шару, опустивши виноград в гарячу воду.