Як долити дистильовану воду в акумулятор. рівень дістілірованой води в акумуляторі.

АКБ ( акумуляторна батарея), мабуть, одна з найважливіших частин в обладнанні автомобіля. Вона відповідає за запуск двигуна в будь-яких умовах, за все електричні вузли і прилади. На інжекторних моторах від правильності роботи акумулятора залежить і стан ЕБУ (електронного блоку управління двигуном), т.к. при електронному уприскуванні палива, АКБ вирівнює скачки напруги, які з'являються в процесі роботи генератора.
Вам знадобиться
  • Дистильована вода, шприц, скляна трубка діаметром приблизно 5мм, зарядний пристрій від 0.05-1.5А.
Інструкція
1
Для початку потрібно виміряти рівень електроліту. Для цього потрібно відкрутити пробки на верхній поверхні акумулятора (добре підійде широка викрутка), вставити скляну трубку розміром з кулькову ручку в один з відсіків і занурити її на дно. Заступити пальцем верхній отвір трубки і витягнути її назовні, рівень електроліту в трубці дорівнює рівню в батареї (норма 13-15 мм), якщо вище, то варто висмоктати зайвий електроліт шприцом, нижче - значить, пора долити дистильованої води.
2
засмоктало чисту воду в шприц і долити по 5-10 мл в кожний з шести секцій батареї. Таким чином, домогтися потрібного рівня електроліту в акумуляторі.
3
Взяти спеціальний зарядний пристрій, підключити його до батареї, не закриваючи пробки. Це потрібно у випадку, якщо буде перебір електроліту, йому буде куди стікати. Спершу рази 3-4 зарядити і розрядити АКБ для відновлення ємності. Після чого виставити струм на пристрої для заряду в 0.1А і стежити за напругою на клемах. Не можна допускати закипання або перегріву акумулятора, при необхідності зменшити зарядний струм. Нормальна напруга при повному заряді повинно бути 13.9-14.5В. Далі зменшити струм до 0.05А і продовжити заряджати. Якщо протягом наступних 2:00 напруга залишається незмінним - припинити заряджати!
4
Закрити кришки. Для більшої надійності вистояти батарею приблизно 12 годин. Після чого почати експлуатувати. Акумулятор готовий до роботи!
Зверніть увагу
Під час обслуговування акумулятора можна забувати про власну безпеку. Потрібно строго дотримувати елементарні правила обережності. АКБ містить сірчану кислоту і легкозаймистий гримучий газ, при роботі триматися подалі від джерел відкритого вогню.
Корисна порада
В процесі експлуатації та обслуговування батареї, її поверхню краще протирати ганчіркою, змоченою в аміаку або розчині води з харчовою содою. Особливо ефективно допомагає, коли на поверхню АКБ потрапляє електроліт.
Незважаючи на те, що сучасна промисловість випускає необслуговувані акумуляторні батареї, перевірити електроліт в акумуляторі і переконатися в його якості зайвим ні для кого не буде.
Вам знадобиться
  • Скляна трубка діаметром 5 мм,
  • ареометр.
Інструкція
1
Одним із завдань при перевірці електроліту стане завмер його рівня в кожній банці. З метою виконання завдання необхідно зірвати пакувальну плівку і викрутити пробки в кожній банці. Потім в руки береться скляна трубка і поринає одним кінцем в електроліт, досягнувши сепаратора, верхній отвір трубки щільно закривається великим пальцем, і в такому стані вона витягується з банки акумулятора.
2
Якщо рівень електроліту в акумуляторної батареї відповідає нормі, то трубка повинна бути заповнена, мінімум на 10 мм. У тих випадках, коли рівень недостатній, то подібне вважається заводським браком.
3
На наступному етапі перевіряється щільність електроліту, залитого в акумулятор. Для досягнення мети беремо в руку ареометр і почергово виробляємо їм відбір електроліту з кожної банки акумуляторної батареї. Якщо виявляється, що щільність електроліту в банках акумулятора не відповідає нормі або з'ясовується, що вона нижче 1,27 одиниць, то таку батарею купувати не варто.
Зверніть увагу
Для південних регіонів Росії в акумулятори заливається електроліт щільністю 1,25 одиниць. І ще необхідно враховувати, що зниження щільності зазначеного розчину на одну одиницю, свідчить про розряд АКБ на шість відсотків. І якщо в торгуючої організації акумулятор розрядився від 10% і більше, то така батарея також вважається бракованою.