Як влаштуватися дизайнером.

Дизайнер - дивовижна креативна професія, яка в останнє десятиліття стала мрією чи не кожного підлітка, та й дорослі раптом усвідомили, що творчість - прекрасна альтернатива нудним кар'єрі інженера або офісного клерка. Але як влаштуватися працювати дизайнером , щоб творчість стала прибутковою роботою?
Інструкція
1
Якщо ви тільки задумали стати дизайнером, почати доведеться з малого. Не бійтеся, що перший час дохід може бути нестабільним і невеликим, зараз головне - досвід. Збирайте всі свої малюнки і напрацювання, вони точно знадобляться.
2
Постійно тренуйтеся - малюйте і пробуйте. Найчастіше рідним і друзям потрібна допомога з фотографіями, дітям у школі - творчі завдання або оформлення матеріалів. Навіть жартівливі завдання на кшталт «6 рублів одним папірцем» зараз для вас - кращий досвід. Всі роботи ретельно збирайте, і головне - намагайтеся. Пізніше по перших робіт можна буде простежити процес професійного зростання.
3
Освоюйте комп'ютерні програми. Уміння малювати від руки дуже цінується серед художників і дизайнерів, однак, без графічних програм зараз нікуди. Вивчайте різні програми, чим більше - тим краще.
4
Зібрали багаж робіт? Можна сідати за портфоліо. Портфоліо - ваш власний портфель творчих робіт. Оформіть його ретельно й оригінально, адже, по суті, саме його буде дивитися роботодавець при прийомі на роботу. Нехай портфоліо стане окремим завданням, своєрідним шедевром вашої майстерності.
5
Зареєструйтеся на сайтах фрілансерів. Це відмінний спосіб потренуватися на дрібних завданнях і набити руку. Початківці дизайнери змушені працювати за малі суми, але з часом з'являться партнери-роботодавці, і хороша репутація не змусить себе чекати, а разом з нею прийдуть інші гроші.
6
Читайте книги. Основи графіки, малювання шрифтів, основи верстки, ретуш фото - все це, так чи інакше, стане в нагоді в роботі дизайнера.
7
У вас вже є солідне портфоліо? Ви освоїли достатню кількість програм? Ви вмієте малювати від руки? Знаєте, чим відрізняється растрова графіка від векторної? Тепер ви готові! Відправляйте резюме роботодавцям і починайте працювати!
Робота дизайнера - непростий, але дуже цікава праця. В даний час хороші дизайнери потрібні в дуже багато компаній. Влаштуватися в надійне агентство не так складно, як здається.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до пошуків роботи в якості дизайнера, необхідно визначитися з напрямком майбутньої діяльності. Дизайн інтер'єрів або ландшафтний дизайн, розробка поліграфічної продукції, упаковки, сайтів - вирішіть, ніж вам буде найцікавіше займатися, що найкраще виходить. Після цього можна приступати до складання портфоліо робіт з обраної тематики. Ця добірка матеріалів в кінцевому рахунку стане вирішальним фактором - саме роботи показують справжній рівень дизайнера і його практичні навички.
2
Додайте резюме на великих і перевірених сайтах вакансій. Не забудьте вказати у ньому посилання на портфоліо. Відправляючи відгук потенційним роботодавцям, обов'язково коротко описуйте свій досвід, навички, а також причини, з яких ви хочете працювати саме в його компанії.
3
Якщо ви точно знаєте, в яку компанію хочете потрапити, спробуйте зв'язатися з нею безпосередньо. На офіційному сайті знайдіть контакти, здзвонитеся і домовтеся про відправку резюме. Уточніть, коли можна повторно зв'язатися і уточнити рішення по вашій кандидатурі.
4
Якщо у вас немає досвіду роботи дизайнером , спробуйте влаштуватися в дизайн-студію на стажування. Якщо ви добре себе зарекомендуєте, вам швидше за все запропонують з часом перейти в штат. А отримані навички в будь-якому випадку стануть в нагоді при подальшому працевлаштуванні.
5
Веб-студії та рекламні агентства часто шукають співробітників на спеціалізованих порталах, присвячених дизайну, 3D-моделювання і т.д. Щоб привернути до себе увагу, заведіть і розвивайте аккаунт: вкажіть інформацію про себе, залиште контактні дані, розмістіть кращі роботи і не забувайте оновлювати портфоліо. Беріть участь в конкурсах - ці завдання не віднімають багато часу, а нагороди дають додаткову перевагу при обговоренні вашої кандидатури.
6
Використовуйте соціальні мережі: вкажіть в статусі, що ви перебуваєте в пошуках роботи, попросіть друзів поширити цю інформацію далі, дати вам рекомендації.