Як відформатувати iPhone. Як відформатувати айфон 3gs.

Мобільні пристрої Apple, такі як iPod Touch, iPhone і iPad, мають закриту операційну систему. Це означає, що до них не можна застосовувати поняття «форматування». Замість форматування розробники Apple передбачили відновлення системи мобільних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - ipsw-прошивка
  • - програма Apple iTunes
Інструкція
1
Відновлення системи призведе iOS до первісного «магазинному» вигляду. Ви отримаєте абсолютно чистий, неактивований телефон, із заводськими настройками. Всі завантажені мультимедіа-файли, будь то ігри, музика або фото, удалятся.Ізначально переконайтеся, що ваш телефон пройшов РСТ (Ростест) або має неверлок. Неверлок присвоюється деяким iPhone, привезеним із США або європейських країн. Вбудований неверлок дозволить телефону працювати з сім-картою будь-якого російського оператора після відновлення.
2
Якщо телефон був куплений не в Росії і не має неверлока, є велика ймовірність того, що після відновлення він не буде дзвонити. У підсумку замість iPhone ви отримаєте iPod Touch, повністю робочий, але без функції GSM-зв'язку. На апаратах деяких серій це лікується анлока - розблокуванням GSM-чіпа. Однак частина телефонів відновити не вдається. Тому відновлення iPhone, придбаного за кордоном, ви справляєте на свій страх і ризик.
3
Скачайте версію операційної системи iOS, на яку ви будете відновлюватися. iOS представлена у вигляді одного файлу-дистрибутива з розширенням * .ipsw. Посилання на всі існуючі прошивки для iPhone 2G, 3G, 3GS і 4 розташовані тут: http://www.apple-iphone.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=5135.
4
Як тільки прошивка скачав, запустіть програму Apple iTunes на своєму ПК або Mac. Якщо на вашому комп'ютері не встановлений iTunes, скачайте свіжу версію програми на сайті виробника: http://www.apple.com/ru/itunes/download/.
5
Через USB-кабель підключіть iPhone до порту USB 2.0 на вашому комп'ютері і дочекайтеся кінця синхронізації з бібліотекою iTunes.Затем затисніть клавішу "Shift" на клавіатурі і кнопку «Відновити» на вкладці «Обзор» в програмі iTunes.Перед вами виникне вікно провідника, в якому потрібно знайти завантажений раніше ipsw-файл з операційною системою. Клацніть по обраному файлу два рази лівою кнопкою миші.
6
На екрані монітора з'явиться смуга з рівнем вилучення програмного забезпечення, щодо заповнення якої почнеться відновлення апарату. Під час відновлення не від'єднуйте USB-кабель від телефону або комп'ютера. По завершенню процесу на екрані з'явиться повідомлення про успішне відновлення. Тепер ви можете активувати свій iPhone.