Як підвищити швидкість інтернету. Як підняти швидкість інтернету.

Швидкість Інтернету залежить від багатьох параметрів, серед яких особливості тарифного плану, віддаленість від передавальної станції, навантаження на мережу, наявність вірусів на комп'ютері, особливість настройки браузерів і операційної системи. Найдієвішим способом збільшити швидкість Інтернету є зміна тарифного плану або провайдера, але є й інші способи, які не потребують фінансових витрат.
Інструкція
1
Перевірте свій комп'ютер на наявність вірусів. Не виходьте в мережу, якщо у вас не стоїть антивірусна програма.
2
Вимкніть підтримку java-додатків, анімованих картинок та інших дрібниць, якими так люблять прикрашати сайти багато веб-дизайнери. Вони не несуть смислового навантаження, будучи, по суті, звичайною рекламою, зате в кілька разів уповільнюють завантаження та відкриття сторінок.
3
Налаштуйте свій браузер таким чином, щоб при відкритті сторінок не вантажилися мультимедійні файли. Скасуйте функцію зберігання тимчасових файлів браузером.
4
Використовуйте ті браузери, які дозволяють стискати трафік і не вантажити непотрібні зображення. Налаштуйте банер-фільтри - це прискорить завантаження на 30-40%.
5
Придбайте і підключіть спрямовану антену. Це метод прискорить швидкість Інтернету в кілька разів, якщо у вас бездротове з'єднання.
6
Вимкніть служби сервісу (QoS, Скайп), BitTorrent клієнт, поновлення антивірусів і системних програм. Они «з'їдають» трафік, часто не повідомляючи про це користувача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h_Db5YFDuZQ
Корисна порада
Якщо стоїть USB-модем, можна збільшити швидкість, збільшивши при цьому біти в секунду в параметрах портів.