Як зробити фотографію мультяшної. Як із звичайного зображення зробити мультяшне.

Зробити фотографію мультяшної можна за допомогою потужного графічного редактора допомогою накладення певних шрифтів і деяких налаштувань відображення. Для людей, далеких від самостійного редагування фотографій в складних графічних пакетах, існують різні онлайн сервіси.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - Photo to Cartoon
Інструкція
1
Відкрийте програму Photoshop і виберіть для редагування необхідну картинку («File» - «Open»). Скопіюйте її на новий документ і назвіть шар «Base». Потім дублюйте шар (клавіші Ctrl і J, або меню «Layer» - «Copy»), і назвіть його «Desaturated». Натисніть клавіші Ctrl, Shift і U одночасно. Задайте ім'я нового шару «Number 1».
2
Перейдіть в меню «Filter» - «Blur» - «Smart Blur». Проведіть потрібні налаштування «Radius», «Threshold». Виберіть пункт «Best quality». Натисніть «Ок» і інвертуйте шар натисканням клавіш клавіатури Ctrl і I.
3
Перейдіть в пункт «Filter» - «Blur» - «Gaussian Blur», встановіть одинарний радіус. У лівому верхньому куті вікна програми виберіть режим змішування шарів як «Hard Light».
4
Знову скопіюйте шар з необхідним назвою і помістіть його над шаром «Number 1». Тепер виберіть пункт «Filter» - «Stylize» - «Emboss». Зробіть найбільш підходящі налаштування і знову встановіть «Hard Light».
5
Скопіюйте шар «Desaturated» під ім'ям «Number 3», помістивши його поверх попередньої копії. Застосуйте «Filter» - «Blur» - «Smart Blur». Знову зробіть інвертація шару (Ctrl і I).
6
Знову скопіюйте «Desaturated», уже під ім'ям «Number 4». У палітрі шарів перемістіть його над «Number 3». Режим змішування повинен бути встановлений на «Multiply», а непрозорість повинна бути не більше 40%. Скопіюйте шар «Number 4». У «Filter» - «Blur» - «Gaussian Blur» вкажіть радіус в 3 пікселі, режим «Multiply».
7
Шар Base також скопіюйте, помістіть в панелі шарів в самому верху. Встановіть «Hard Light», скопіюйте. Режим вкажіть «Color». Редагування завершено.
8
Також існує безліч онлайн сервісів, що дозволяють не тільки накласти певний ефект, але і додати які-небудь елементи. Наприклад, сервіс BeFunky підійде для того, щоб зробити з себе мультяшного героя. Також великими налаштуваннями володіє сервіс Editor.Pho.to.