Як розшити брюки. розшити гудзиками одяг.

Не зовсім вдала покупка або зміни у фігурі спонукають подумати, як можна внести корективи в дуже тісний одяг. Існує кілька методів зробити це, абсолютно не псуючи зовнішній вигляд речей. І якщо правильно розшити брюки , то носити їх буде набагато комфортніше.
Вам знадобиться
  • -брюкі;
  • -швейна машинка;
  • -ніткі;
  • -ножиці;
  • -крючок.
Інструкція
1
Якщо розшивати штани вам необхідно зовсім трохи, то спочатку відсічі пояс. Далі розпустіть виточки, а також залиште трохи припуску в кожному шві. Після цього пристрочите пояс назад, перешийте гудзик або гачок, зробіть нову петельку. Якщо в брюках взагалі немає пояса, то замініть гудзик гачком - так штани стануть трохи вільніше.
2
Якщо брюки або джинси стали занадто малі, то варто спробувати збільшити їх шляхом вшивання в бічні шви тасьми, мережива або іншого відповідного матеріалу. Спочатку підберіть відповідний варіант тканини для вшивання. Для цього відміряйте довжину перешивати вироби, помножте її на два і додайте ще десять сантиметрів на припуски. Отримана цифра і буде необхідною довжиною тасьми. Ширина матеріалу не повинна перевищувати 1 см - цього достатньо, щоб помітно збільшити розмір одежини.
3
Акуратно відсічі від брюк пояс і розпустіть їх по бічних швах. Приметайте тасьму між двома частинами вироби з обох сторін. Після цього обов'язково приміряйте штани, щоб внести всі необхідні корективи.
4
Прострочіть тасьму по бічних швах на швейній машинці. Якщо попередня примірка показала, що в талії збільшувати розмір брюк немає необхідності, то плавно звузьте тасьму до лінії талії. В іншому випадку прошийте вставку рівно.
5
Верх одежинки обшийте косою Бейко, яку можна викроїти з відрізу тканини. На лицьову сторону штанів прикладіть лицьову сторону бейки і прострочіть. Відігніть її на виворіт штанів і знову настрочити шов, ширина якого повинна становити не більше 0,7 см. З боків загніть кінчики всередину. Пришийте гудзик або гачок, зробіть петельку з ниток.
6
Низ брюк ретельно і акуратно підшийте, попередньо проутюжів тасьму, щоб утворився загин. Коли річ буде повністю готова, добре її пропрасуйте.