Як склеїти пакет.

Щоб оригінально упакувати подарунок абсолютно не обов'язково купувати стандартний подарунковий пакет . Краще зробити симпатичну тару для подарунка самостійно. Така упаковка буде не тільки неповторною, але і повідомить винуватцю торжества про те, наскільки сильно його цінують.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -карандаш;
  • -канцелярскій ніж;
  • -канцелярскій клей;
  • -веревка.
Інструкція
1
Спочатку виберіть забарвлення і малюнок, який буде на пакеті. Це буде залежати від приводу, по якому підноситься презент. Наприклад, на день народження підійде малюнок квітів, на весілля можна вибрати зображення стрічок і кілець, на День захисника Вітчизни - камуфляж і зірки. Лист, з якого ви будете робити пакет, прикрасьте малюнком за допомогою олівців або наклейте аплікацію. З іншого боку малюється схема вироби.
2
Схему накресліть такий спосіб: позначте ширину пакета, його довжину, дно, лінії згину. Кути дна зріжте з обох сторін, щоб потім скласти саморобку. Детальну схему можна побачити на картинці.
3
Візьміть спеціальний канцелярський ніж і обріжте майбутній виріб по краях. Підкладіть що-небудь тверде під папір, щоб не подряпати стіл. Там, де на схемі позначені лінії згину, продавите іншою стороною ножа, щоб згинати було простіше. Акуратно складіть саморобку по всіх цих лініях.
4
Вирізаний макет склейте будь-яким канцелярським клеєм. Коли пакет висохне, пробийте дірки для ручок за допомогою ножа або дироколу. З кожного боку потрібно пробити по два отвори, дотримуючись симетрії. Щоб дірки були міцнішими, приклейте з внутрішньої сторони виробу шматочки щільного паперу.
5
Візьміть мотузочки, які підходять за кольором до основної гамі. Зауважте на мотузці вузол, всуньте її в отвір так, щоб кінець шнурка увійшов з лицьового боку всередину і після цього зробіть другий вузлик, щоб закріпити мотузку. Аналогічно всуньте ручки в інші дірки. Пакет повністю готовий. Прикрасьте його додатково на власний розсуд - приклейте аплікації з фольги, посипте блискітками або прикріпіть інші деталі для декору. Також ви можете розфарбувати подарунковий пакет або написати на ньому ім'я того, кому він призначається, або побажання винуватцеві торжества.