Як перевести см в літри.

Літр як одиниця виміру обсягу не використовується в метричній системі СІ, прийнятої в більшості країн, включаючи Росію. Тому, згідно ГОСТам, обсяги на упаковках лікарських, харчових та інших продуктів часто вказуються в кубічних сантиметрах. Однак і літр використовується дуже часто, а в системі СІ має статус «одиниці, яка може використовуватися разом з одиницями СІ». Така неоднозначність часто викликає необхідність переводити кубічні сантиметри в літри і назад.
Інструкція
1
Розділіть кількість кубічних сантиметрів на тисячу, щоб дізнатися якій кількості літрів вони відповідають. Один літр у сучасному вимірі прирівнюється до одного кубічний дециметр, який складається з тисячі кубічних сантиметрів. Треба відзначити, що в різні періоди історії під літром розумівся різний обсяг речовини, тому, наприклад, при перерахунку формул французьких алхіміків треба мати на увазі, що в їхній час літр становив 0,831018 від його сучасного значення.
2
Використовуйте калькулятор для практичного перекладу обсягів, позначених в кубічних сантиметрах в їх літровий еквівалент. Наприклад, в стандартному калькуляторі операційної системи Windows такий перерахунок передбачений у вбудованому в нього конвертері одиниць виміру. Відкрити цей калькулятор можна через діалог запуску програм. Розкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Виконати» або натисніть клавіші WIN + R. Потім наберіть в полі введення команду calc і натисніть клавішу Enter.
3
Включіть в калькуляторі додаткову панель з опціями конвертації одиниць - відкрийте в меню розділ «Вид» і виберіть пункт «Переклад величин». Тут треба дотримуватися певну послідовність дій - почати треба з розкриття верхнього списку («Категорія»). Коли ви клацніть у ньому пункт «Обсяг», то зміниться вміст двох інших списків вибору. У списку під написом «Вихідна величина» встановіть значення «кубічний сантиметр». У списку «Кінцева величина» виберіть «літр».
4
Клацніть поле введення над кнопками калькулятора і надрукуйте значення обсягу в кубічних сантиметрах. Після цього натисніть кнопку «Перевести» і калькулятор розрахує і покаже вам еквівалент введеного значення в літрах.
5
Якщо є доступ в інтернет, то замість калькулятора можна використовувати, наприклад, конвертер величин, вбудований в пошукову систему Google. Сформулюйте і введіть відповідний запит в поле на його головній сторінці і можете навіть нічого не натискати. Наприклад, якщо треба перевести в літри 545 кубічних сантиметрів, введіть «545 куб см в літри» і пошуковик відразу покаже відповідь.