Як налаштувати модем D-link в мережі.

Для створення локальних мереж прийнято використовувати мережеві концентратори, модеми або маршрутизатори. Для стабільної роботи мережі необхідно вміти правильно налаштовувати вищеперелічене обладнання.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi модем (маршрутизатор).
Інструкція
1
Розглянемо варіанти настройки модемів (маршрутизаторів) від компанії D-Link. Продукція цієї фірми полюбилася нашим співвітчизникам через ідеального поєднання якості товарів і цін на них.
2
Що стосується вибору конкретної моделі маршрутизатора - це завдання повністю лягає на ваші плечі. Якщо ви плануєте підключити до пристрою два-три комп'ютера або ноутбука, то цілком достатньо буде бюджетної моделі, наприклад D-Link DIR-300.
3
Придбайте вибраний вами маршрутизатор і підключіть його до електромережі. Кабель з'єднання з інтернетом підключіть до входу WAN (Internet). Примітка: якщо ваш провайдер надає послуги DSL-інтернету, то необхідно придбати відповідний модем з входом DSL.
4
З'єднайте з Wi-Fi маршрутизатором через порт Ethernet (LAN) будь ноутбук або комп'ютер. Для цього вам буде потрібно мережевий кабель (він входить в комплектацію обладнання).
5
Відкрийте Internet Explorer (Mozilla, Opera і т.д.) і введіть в адресний рядок IP маршрутизатора. У нашому випадку цей адресу буде 192.168.0.1.
6
Виберіть меню «Налаштування мережі» (Internet Setup Wizard). Виберіть тип протоколу передачі даних, опцію перевірки справжності, вкажіть ваш логін і пароль. Загалом - проведіть настройку цього меню для підключення до сервера провайдера.
7
Відкрийте меню "Налаштування Wi-Fi» (Wireless Setup Wizard). Виберіть ті параметри, з якими можуть працювати ваші бездротові пристрої, що підключаються до маршрутизатора. Якщо ви не плануєте використовувати ноутбуки або смартфони (комунікатори), то дане меню можете не налаштовувати взагалі.
8
Збережіть зміни і перезавантажте маршрутизатор. У старих моделях для цього буде потрібно відключити живлення від пристрою. Увімкніть обладнання та підключіть до нього інші ноутбуки і комп'ютери.