Як намалювати вовка і козенят.

Для того щоб намалювати вовка і сімох козенят насамперед слід визначитися з сюжетом. Візьміть якусь сценку з казки. Або просто намалюйте їх поруч. Головне - не боятися проявляти свою фантазію.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -простий олівець;
  • -ластік;
  • -кольорові олівці;
  • -приклад картинки або розмальовка.
Інструкція
1
Якщо немає бажання придумувати рисунок самостійно - його легко можна перемалювати з картинки. В інтернеті їх безліч - просто введіть у пошуковик запит, а потім вкажіть, що виведеним результатом повинні бути тільки зображення. Крім того, в інтернеті пошукайте розмальовки - їх теж багато, є з цікавими сюжетами з цієї казки.
2
Якщо вирішили малювати самостійно - придбайте звичайний олівець, але не жорсткий, різнокольорові олівці та стірательную гумку. Почніть з композиції. Там, де буде вовк, намалюйте абрис побільше, там, де козенята - сім абрисів поменше. Навколо можна буде зобразити будинок, дерева, траву або просто зафарбувати фон.
3
Уточнюємо абриси. Тобто, малюємо морду вовка. Подивіться на малюнках, як зазвичай зображують цю тварину. Головне - додати ті риси, які роблять вовка впізнаваним. Два маленьких гострих вуха, витягнута морда з чорним носом на кінці, невеликі очі, над якими можна домалювати дві густі зсунуті брови - щоб вовк вийшов страшніше. Потім домалює тіло. Тут те ж саме - малюйте так, щоб персонаж був пізнаваний - лапи з кігтями, хвіст. Потім перейдіть до козенятам. Краще, щоб вони не окремо бовталися по листу, а стояли всі разом. Для того, щоб зобразити, що один предмет закриває інший, предмет, який ближче до вас малюється повністю, а той, що далі зображується тільки тими лініями, що не перекриті більш близьким об'єктом. Прорісуете морди козенят і їх тулуба. Знову користуйтеся впізнаваними рисами - прірісуйте їм ріжки, копитця і так далі.
4
Тепер зітріть всі зайві лінії і перейдіть до розфарбовування. Для створення об'єму затемняйте краю об'єктів поряд з контуром, а центр робіть світліше.
5
Для того щоб не малювати додатково пейзаж, можна просто описати фігури кольоровим фоном, вони вийдуть як би в хмарі. Краї листа залиште порожніми. Не робіть фон одного кольору з об'єктами або набагато темніше - малюнок загубиться.