Як закрити доступ до сайту. доступ до альбому.

Інтернет-безпека в наш час є усвідомленою необхідністю. Іноді потрібно захистити не тільки комп'ютер від небажаного вторгнення, але і обмежити доступ його користувачів до деяких сайтів. Особливо це важливо, коли за комп'ютером дитина.
Вам знадобиться
  • комп'ютер; наявність інтернету.
Інструкція
1
Заблокувати доступ з браузера Internet Explorer.Запустіте Internet Explorer і відкрийте меню «Сервис». Виберіть «Властивості оглядача». Виберіть вкладку "Конфіденційність" і натисніть кнопку "Вузли". Введіть адреси сайтів, до яких ви хочете закрити доступ, у відповідне поле і натисніть «Блок», а потім виберіть «OK».
2
Заблокувати доступ з браузера Opera.Запустіте браузер Opera. Увійдіть в «Налаштування» і клацніть вкладку «Додатково». Виберіть «Зміст» в мене на лівій стороні форми. Натисніть кнопку «Додати» і введіть URL сайту, який ви хочете заблокувати. Закрийте меню і перезавантажте браузер.
3
Заблокувати доступ з браузера Mozilla Firefox.Firefox пропонує використовувати свої доповнення, для блокування сайтів. Один з найбільш зручних плагінів - LeechBlock, але існують і інші. Запустіть Firefox. Зайдіть в «Інструменти», «Додатки» і знайдіть LeechBlock. Натисніть «Додати до Firefox». Натисніть кнопку «Встановити зараз». Коли установка закінчиться, перезапустите Firefox, щоб ви могли почати блокувати доступ до веб-сайтів за допомогою LeechBlock.Нажміте «Інструменти» у верхній частині меню. Виберіть «LeechBlock», а потім виберіть пункт «Options» .Введіте адресу сайту, який ви хочете заблокувати. Ця програма зручна тим, що ви можете вибирати не тільки повне блокування сайта, але і тимчасову - в певні години або дні тижня, на певний проміжок часу. Це зручно для самодисципліни, якщо ви хочете встояти перед спокусою відволіктися від роботи. Не менш зручно це і для контролю за дітьми.
4
Заблокувати сайт одночасно для всіх браузерів на компьютереНажміте кнопку «Пуск», виберіть «Усі програми». Виберіть «Стандартні», потім «Командний рядок» .Введіте наступний рядок в команду DOS «notepad C :./Windows/System32/drivers/etc/hosts ». В блокноті, знайдіть рядок «127.0.0.1 localhost». Впишіть за «127.0.0.1» на місці «localhost» ім'я будь-якого веб-сайту, який ви хочете заблокувати. Наприклад, якщо ви хочете, закрити доступ до smeshariki.ru, ви повинні ввести «127.0.0.1 www.smeshariki.ru». Збережіть зміни і закрийте блокнот і командний рядок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nI6Sat-JzcU
Корисна порада
Слід постійно стежити за користувачами, адже вони також можуть знати, як розблокувати багато сайтів.