Як збільшити місце на жорсткому диску. Як збільшити простір на жорсткому диску.

Певна категорія користувачів рано чи пізно стикається з проблемою нестачі вільного простору на жорсткому диску . Подолати ці труднощі можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Звичайно, найпростіший спосіб додати обсягу жорстким дискам - придбати новий вінчестер. Це рішення допомагає в тій ситуації, коли проблема нестачі місця стосується вторинних розділів.
2
Якщо ж потрібно збільшити дисковий простір на вже існуючих розділах, то необхідно йти іншим шляхом. Коли необхідно несуттєво збільшити обсяг локального диска, можна використовувати стандартну функцію Windows.
3
Натисніть клавіші Win + E для відкриття меню «Мій комп'ютер». Клікніть правою кнопкою миші по локальному диску, на обсяг якого ви хочете збільшити, і перейдіть до пункту «Властивості». Активуйте функцію «Стиснути цей диск для економії місця» і натисніть кнопку «Застосувати».
4
Іноді потрібно збільшити обсяг розділу на жорсткому диску перед установкою операційної системи. Особливо це актуально при переході з Windows XP на Windows Seven. Вставте в дисковод інсталяційний диск Windows 7 і запустіть його.
5
В певний момент процес установки дійде до вибору розділу жорсткого диска. Для виведення меню додаткових дій натисніть кнопку «Налаштування диска». Виділіть розділ, який плануєте збільшити, і натисніть кнопку «Видалити».
6
Повторіть цю дію для того розділу, від якого збираєтеся відокремити область. Примітка: можливо у вас вже є неиспользуемое місце на диску. В такому випадку не потрібно видаляти другий розділ. Натисніть кнопку «Створити», задайте файлову систему і розмір майбутнього томи. Аналогічним чином створіть другий диск.
7
Коли виникає необхідність змінити розмір розділу, працюючи в середовищі операційної системи Windows, рекомендують використовувати спеціальні програми. Розглянемо Partition Manager. Встановіть цю програму і запустіть її.
8
Перейдіть в меню «Швидке оновлення розділу». Вкажіть два локальних диска, між якими буде розподілено вільний простір. Натисніть кнопку «Далі» і вкажіть розміри майбутніх розділів. Даний метод дозволяє працювати з дисками без форматування, тому рекомендують використовувати його в якості основного.