Як купити дзеркалку.

Щоб купити дзеркальну фотокамеру, необхідно визначитися, для яких цілей вона вам потрібна. Якщо перед вами стоїть завдання організації фотографічного павільйону і студійної зйомки - це одне питання. Зйомка подорожей або екстремальних видів спорту - інший. Залежно від цілей необхідно вибрати вага камери, який залежить, переважно, від матеріалу, з якого виготовлений корпус.
Вам знадобиться
  • -фотоаппарат;
  • -Сюжет.
Інструкція
1
Визначтеся з цілями, які спонукали вас на покупку дзеркалки. Приміром, якщо збираєтеся брати її з собою в тривалі піші походи - керуйтеся легкістю корпусу. Навіть зайві 200-300 г в похідних умовах можуть виявитися досить значимими. Втім, також до фотоапарата для подорожей пред'являється і інша вимога: його корпус повинен бути виконаний з міцного матеріалу. Для студійної зйомки ці вимоги не є першорядними.
2
Вирішіть, яке кріплення об'єктива вам більше до душі: стандартне - за допомогою різьблення, або байонетное. В умовах необхідності швидкої зміни оптики, що характерно для репортажної фотографії, друге краще. Також байонетне кріплення визнано більш надійним. Але якщо передбачається зйомка натюрмортів з використанням перехідних кілець та інших насадок, що кріпляться між зеркалкой і змінним об'єктивом, в цьому випадку різьблення - в більш виграшному становищі.
3
Проаналізуйте всі «за» і «проти» кожного з більш-менш великих виробників фототехніки. Без докладного аналізу вкрай складно зупинити вибір на тій чи іншій торговій марці. У кожної з них досить багато як прихильників, так і противників, тому перед тим, як прийняти остаточне рішення, влаштуйте «тест-драйв»: попросіть у знайомих познімати, скажімо, Nikon, Canon і Pentax. Аналізувати треба все: і розташування кнопок, і те, як камера «сидить» в руці, і, зрозуміло, знімки. Бажано фотографувати в різних режимах і при різній освітленості. Саме таким способом ви зможете визначити, який бренд вам підходить більше за інших.
4
Дізнайтеся все про лінійку змінної оптики, гіпотетично підходящої до обраної зеркалке. Для більшості фотографів, що серйозно займаються фотографією, найбільшу важливість представляють три види об'єктивів: ширококутні (28-35 мм), штатні (близько 50 мм) і довгофокусні (85-175 мм). Останнім часом фахівці від светописи все частіше віддають перевагу zoom-об'єктивам, але, заради справедливості слід зауважити, у своїй більшості ця оптика помітно програє оптиці з постійною фокусною відстанню. Ще один важливий аспект - світлосила об'єктиву. Чим менше її числове значення - тим краще.