Як заклеїти колесо. заклеїти безкамерну шину.

Колесо в автомобілі - найважливіша частина його конструкції, без якої його експлуатація неможлива. Існує два основних типи шин: камерні та безкамерні. Перші вже практично не використовуються в автомобілебудуванні. Але у всіх покришок є слабке місце: вони мають властивість отримувати проколи, які без особливих зусиль може усунути сам власник авто і проїхати до професійного шиномонтажу, де здійснять довгостроковий ремонт.
Інструкція
1
Купуйте набір для шиномонтажу. У нього входить: смужки сирої гуми, різьбовій інструмент (по типу штопор), голка і клей. Візьміть штопор, обмажте його клеєм, вставте в прокол і елозьте кілька разів, туди і назад. Це потрібно для прочищення каналу. У голку вставте смужку сирої гуми так, щоб вона звисала 50/50, обмажте клеєм і акуратно засуньте в шину. Витягніть голку дуже різко, але так, щоб джгутик залишався на місці, зріжте зайву гуму, яка звисає з зовнішньої поверхні колеса і накачайте його до 1,9 -2,0 бар. Можна їхати.
2
Візьміть саморіз трохи більше діаметру проколу, обмажте його герметиком і вставте в отвір. І потім накачайте колесо до такого ж тиску, як і в першому кроці. Занадто сильно качати тиск і їхати швидко не рекомендується в такому випадку.
3
Скористайтеся універсальними пластирами, за допомогою яких можна зробити швидкий ремонт безкамерної шини з розміром отворів до 7-8мм. При використанні даного виду матеріалу відновлюється герметизація беськамерних покришок в тих місцях, де застосування двох вищезгаданих способів не представляється можливим. Наприклад, бокова стінка.
Зверніть увагу
Виробляти ремонт безкамерних покришок, можливо і без знімання колеса з автомобіля. Досить підняти машину і повернути колесо так, щоб максимально зручно було здійснювати реанімацію.
Корисна порада
Існують низькопрофільні і широкопрофільні покришки. Чим нижче висота корду, тим він товщі і на низькопрофільних шинах можна проїхати до 150 км по хорошій дорозі зі швидкістю не більше 60-80км/ч.
Детская коляска потрібна своєму маленькому господареві зовсім не довго - лише до того часу, поки він не навчиться довго і впевнено ходити. У багатьох дитячих магазинах, що продають коляски, є сервісний центр, де за невелику плату (або безкоштовно, якщо коляска на гарантії) усунуть будь-яку несправність. Однак невелику поломку коляски можна спробувати усунути самостійно.
Вам знадобиться
 • - клей;
 • - велосипедний насос;
 • - гума;
 • - зварювальний апарат;
 • - болгарка (углошлифовальная машина );
 • - трубогиб;
 • - труби;
 • - склотканина;
 • - епоксидний клей;
 • - моторне масло;
 • - нова деталь.
Інструкція
1
Найпоширеніша проблема - здуті або проколоті колеса коляски. Зніміть пошкоджене колесо, натиснувши на важіль в центрі. За допомогою велосипедного насоса підкачайте колесо, укрутивши наконечник (отвір розташовується на внутрішній частині обода).
2
Проколоті колеса заклейте. Для цього зніміть з колеса покришку, потім дістаньте камеру. Огляньте її на наявність проколів, надувши і намазав мильною піною - те місце, де будуть надуватися бульбашки, відзначте маркером.
3
Виріжте з шматка гуми (наприклад, старої покришки) круглу латочку. Ретельно вимийте і знежирте поверхні, намажте клеєм і залиште на 30 хвилин. Потім прогрійте їх і прикладіть латочку до покришці, міцно притисніть. Через добу зберіть колесо і проведіть випробування.
4
Якщо вам не вдалося ні надути колеса, ні заклеїти, візьміть їх і відвезіть в шиномонтаж. За невелику плату вам проведуть всі роботи швидко і якісно.
5
Постарайтеся адекватно оцінити пошкодження і ваші здібності до ремонту. Пошкодження в «суглобі» регульованою ручки або іншому автоматичному вузлі виправити під силу тільки фахівцеві, тому замовте деталь в спеціалізованому ремонтному центрі і замініть.
6
Якщо зламалася металева деталь коляски, спробуйте її заварити. Зінуті металеві частини простіше виготовити самостійно. Підберіть трубу відповідного діаметру, обріжте шматок потрібного розміру болгаркою, загніть за допомогою трубогиба. Зверніть увагу на симетричність деталей на готової візку.
7
Пластикову деталь спробуйте зробити так: зніміть цілу частину з коляски (симетричну, з іншого боку). Крім того, в якості моделі можна використовувати деталь з пінопласту, вирізану за зразком зламаною.
8
Покрийте поверхню моделі моторним маслом, укладіть шар склотканини. Промастіть епоксидним клеєм, знову укладіть склотканина. Таким чином зробіть кілька шаром. Після повного висихання зніміть деталь з моделі і пофарбуйте, краще фарборозпилювачем.
9
Якщо деталь кріпилася до коляски за допомогою заклепок, найкраще використовувати для її кріплення заклепочник (продається в будь-якому господарському магазині). Або просвердлите деталь наскрізь і закріпіть її болтами з декоративними капелюшками.