Як додати Favicon.

Favicon (Favorite Icon) - це квадратна іконка зі стороною в 16 піксел, яку браузер відвідувача сторінки сайту відображає в адресному рядку. Якщо сторінку додати до вибраного, то картинка буде відображатися і там. Крім того, favicon присутній в пошуковому списку сайтів Яндекса. Все це в комплексі може бути вельми корисно для залучення уваги до сайту.
Інструкція
1
Створіть іконку, посилання на яку треба буде помістити в сторінки сайту. Для цього підійде будь-який графічний редактор. Використовуйте розмір 16 на 16 піксель - деякі браузери можуть працювати і з іконками великих розмірів, але краще все ж охопити по можливості найбільше число веб-серферів.
2
Збережіть підготовлене зображення у форматі ico. Сучасні браузери зможуть зрозуміти favicon в файлах з розширенням gif, png, bmp і т.д., але для охоплення максимальної кількості модифікацій браузерів краще використовувати рідну формат іконок цього типу. Якщо ваш графічний редактор не підтримує формат ico, то можна зберегти його, наприклад, у форматі gif, а потім конвертувати в ico за допомогою якого-небудь з онлайн-сервісів. В мережі можна знайти і сервіси, які запропонують вам повний цикл створення іконки в режимі онлайн безпосередньо в браузері.
3
Завантажте іконку на сервер вашого сайту і збережіть у файл з ім'ям favicon.ico - це ім'я всі модифікації браузерів розуміють однаково, хоча деяким з них назва не важливо. Якщо в коді сторінки немає вказівки адреси цього файлу, то браузери і пошукові роботи за замовчуванням шукають її в кореневій папці сайту, тому краще всього помістити файл саме туди.
4
Вставте в вихідний код сторінок HTML-теги з зазначенням на завантажений файл. Для Internet Explorer цей тег повинен виглядати так: Для інших браузерів його слід писати інакше: Додайте обидва рядки, щоб забезпечити кроссбраузерность. Якщо файл був поміщений не в кореневу папку, то в атрибуті href вкажіть повний шлях до місця його розміщення. Вставити ці рядки слід в заголовну частину веб-документа, тобто між тегами і .