Як налаштувати локальну мережу без кабелів.

Локальні мережі, побудовані з використанням мережевих кабелів , стали неактуальними для багатьох власників ноутбуків. В їх ситуації набагато логічніше побудувати бездротову локальну мережа.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор (роутер).
Інструкція
1
Для створення бездротової мережі вам буде потрібно Wi-Fi маршрутизатор (роутер). При виборі даного обладнання необхідно враховувати технічні характеристики ваших ноутбуків. З'ясуйте типи бездротових мереж і шифрування даних, з якими працюють адаптери бездротового зв'язку ноутбуків.
2
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор, що задовольняє цим характеристикам. Підключіть куплене пристрій до електромережі. З'єднайте ноутбук з маршрутизатором через роз'єм LAN (Ethernet), використовуючи для цього мережевий кабель. Зазвичай він входить в стандартну комплектацію цього пристрою.
3
Відкрийте браузер (Internet Explorer, Opera, Mozilla) і введіть стандартний IP-адреса Wi-Fi маршрутизатора в адресний рядок. Перед вами відкриється головне меню налаштувань пристрою.
4
Підключіть до роз'єму Internet (WAN) маршрутизатора кабель з'єднання з інтернетом. Відкрийте меню Internet Setup (Налаштування мережі). Налаштування цього меню залежить тільки від вимог вашого провайдера. Якщо ви не маєте можливість виконати її самостійно, то зверніться до служби технічної підтримки.
5
Перейдіть до меню «Налаштування бездротової мережі» (Wireless Setup). Дане меню заповніть відповідно до можливостей ваших ноутбуків. Тобто виберіть ті типи безпеки і радіосигналу, з якими можуть працювати Wi-Fi адаптери підключається.
6
Збережіть всі змінені настройки. Для їх застосування перезавантажте маршрутизатор. Іноді для цього потрібно відключити його на деякий час від електромережі. Ні в якому разі не натискайте кнопку Reset, розташовану на пристрої.
7
Увімкніть обладнання. Переконайтеся в тому, що зв'язок з сервером провайдера встановлена. Вимкніть кабель від ноутбука і вивчіть список доступних бездротових мереж. Підключіться до точки доступу, яку ви тільки що створили.