Як пов'язати болеро гачком. пов'язати гачком болеро.

Болеро - це укорочений жакет з однією застібкою або зовсім без неї. Проста модель болеро в'яжеться одним полотном, тобто разом пров'язуються рукава, спинка і планка. В'яжеться болеро з допомогою гачка.
Вам знадобиться
  • - 800 г пряжі;
  • - гачок №2.
Інструкція
1
Дана модель болеро складається з двох частин. Кожну частину починайте в'язати від початку рукава по викрійці і візерунком по схемі. Схема візерунка може бути будь-який, міняйте узор за вашим бажанням. Починайте в'язати з нижньої частини рукава. Для цього пров'яжіть шість раппортов візерунка.
2
За п'ятнадцять рядів візерунка потрібно рівномірно додати з кожного боку стовпчики для розширення рукава до дев'яти раппортов. Додані стовпчики в'яжіть відповідно до основного візерунком. Продовжуйте в'язання обраним візерунком.
3
Коли висота рукава дорівнюватиме 55 сантиметрам, зробіть додаток для переду і спинки. Для цього додайте спочатку по два стовпчики з накидом з кожного боку - 3 ряду. Потім додайте один раз з кожного боку по 50 повітряних петель (для переду і спинки). Продовжуйте в'язання одним полотном.
4
Далі на поличці зробіть убавленія для скоса так, щоб Дов'язати полотно до горловини, у вас залишився один раппорт візерунка (закривайте в кожному ряду по два стовпчики від краю).
5
На висоті полотна 82 сантиметри зробіть виріз для горловини. Для цього рівно по центру плеча НЕ пров'язуйте два раппорта основного візерунка. Потім спинку і поличку в'яжіть окремо. На ширині полотна спинки 19 см нитка потрібно обірвати. На ширині полички 22 см нитка також обірвемо.
6
Другу частину болеро в'яжіть симетрично. Зберіть виріб. Спочатку зшийте рукава. Спинку зшийте з поличкою по бічних швах і дві частини спинки зшийте між собою. Тепер потрібно виконати кругову обв'язку болеро. Для обв'язки використовуйте будь хвилястий візерунок (2-3 ряди).
7
Болеро можна застібати на брошку, також можна пришити красиву декоративну гудзик.
Корисна порада
Склад ниток на половину повинен складатися з шерсті.Перед початком в'язання потрібно зробити викрійку по вашим размерам.Свяжіте зразок візерунка і розрахуйте кількість петель в одному сантіметре.Болеро, як і всі в'язані вироби, потрібно прати тільки ручним способом і при низькій температурі води.
Болеро актуальні в будь-якому сезоні, оскільки вони надають одязі багатошаровість, від якої вже багато років не можуть відмовитися відомі дизайнери. В'язане болеро завжди прикрасить ваш костюм і зігріє в прохолодну погоду.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - форма;
  • - спиці;
  • - гачок.
Інструкція
1
Спочатку необхідно вибрати пряжу для болеро. Зараз є безліч книг, журналів і брошур. Перегорніть їх і визначитеся, який тип болеро вам би хотілося. Якщо воно буде з коротким рукавом, то пряжа повинна бути річна - бавовна, шовк, бамбук і т.д. Для теплої моделі болеро підійде шерсть, альпака, ангора, кашемір.
2
Колір болеро може бути будь-хто. Для яскравого одягу болеро має бути спокійних пастельних тонів - бежеве, кремове, біле, блакитне і т.д. Для однотонної одягу навпаки підійде яскраве. Воно виділить вас і ефектно підкреслить ваш стиль.
3
В'язані моделі болеро найчастіше бувають короткі, тому пряжі на них йде мало. Багато в'язальниці навіть пускають на болеро залишки пряжі, отримуючи цікаві колірні композиції.
4
Для в'язання вам необхідна форма. Для болеро зазвичай знімаються мірки плечей, грудей і талії, а також висота пройм і довжина рукавів. Якщо у вас вже є модель болеро, в якій вам зручно, то мірки можна зняти і з неї.
5
Щоб порахувати кількість петель для болеро, зв'яжіть зразок 10х10 см і порахуйте, скільки петель увійшло в ці 10 см. Для новачків підійде проста, але в той же час дуже ефектна модель болеро «Квадрат». Для такої моделі необхідно набрати стільки петель, щоб вийшло 80 см.
6
В'яжіть лицьовій або виворітного гладдю, перловим візерунком або «рисом». Для краси можна додати пару кіс по краях полотна. Отже, висота полотна повинна бути 80 см. Як тільки ви закінчите, складіть 4 кінця получившегося квадрата до центру, але так, щоб у центрі залишалася смуга близько 20 см - для горловини. Тепер зшийте з лівого боку верхній і нижній кути приблизно на 5 см. Повторіть те ж саме з правого боку. З боків у вас вийдуть 2 отвори - це рукава. Всі краї можна красиво обробити «рачьім кроком».
7
Якщо ви хочете пов'язати ошатне класичне болеро, то для спинки вам необхідно набрати петель на 42 см і в'язати обраним візерунком. На висоті 10 см закрити з кожного боку 5 крайніх петель, а в наступному ряду 1 раз 3 петлі і 1 раз 1 петлю. Через 20 см закрити всі петлі. Ліву та праву полички в'язати дзеркально, але, при бажанні, можна зробити отвори для гудзиків. Правильно підібрані гудзики прикрасять болеро, а в прохолодну погоду болеро НЕ БУДЕ розорюватися. На поличках необхідно зробити такі ж убавленія в проймах, як і на спинці.
8
Довжину рукавів можна вибрати будь-яку. А ось форма багатьох спантеличує. Тут маса варіантів: рукав-ліхтарик, ажурний, розкльошений, звужений і т.д. При в'язанні рукавів необхідно зняти мірки з вашої руки - в області ліктя, передпліччя і плеча. Як тільки петлі набрані - в'яжіть узором, як і основні деталі болеро.
Зверніть увагу
Намагайтеся акуратно зшивати деталі болеро. На таких маленьких речах дуже сильно може бути помітний перекіс у швах.
Корисна порада
Якщо ви хочете прикрасити болеро, можна зв'язати гачком квіти або вишити на болеро які-небудь візерунки. Якщо ж ви не любитель таких «екстравагантностей», то прикрасьте болеро красивою брошкою.