Як робити уколи котам. Як вийти заміж за актора.

Якщо кіт захворів, а ветеринар прописав йому уколи , то найкраще рішення - навчитися їх ставити самостійно. Не носити ж вихованця щодня у ветеринарну клініку. Кіт від таких походів буде нервувати, до того ж, часте відвідування лікаря потребує чимало часу. Багато господарів самі роблять ін'єкції своїм вихованцям.
Вам знадобиться
  • інсуліновий шприц.
Інструкція
1
Перед уколом погодуєте кота, з ситим і задоволеним тваринам проводити медичні процедури набагато простіше. Якщо кіт спить, то можна розбудити його і відразу зробити укол - сонний, він не відразу прийде в себе, чи не буде чинити опір.
2
Заздалегідь приготуйте шприц і наберіть в нього розчин для ін'єкції. Краще всього використовувати інсуліновий шприц, так як у нього найтонша голка.
3
Уколи для кішок бувають двох видів: підшкірні і внутрішньом'язові. Для підшкірного уколу покладіть кота на живіт. Потім лівою рукою відтягніть шкірну складку на загривку (у районі лопаток або трохи нижче), а правою візьміть шприц. Притримуйте вихованця, щоб він не втік, запідозривши недобре.
4
Застроміть голку на 1,5-2 см в шкірну складку на загривку, потім обережно введіть розчин. Дійте спокійно і впевнено, але не поспішайте. Якщо кіт нервує, заспокойте його ласкавими словами. Голка повинна входити під шкіру паралельно хребту кота, але так, щоб не вийти з іншого боку складки на шкірці.
5
Внутрішньом'язові уколи робляться в задню лапу. Для цього покладіть кота набік. Ліктем правої руки притисніть задні лапи кота, лівою рукою зафіксуйте передні. Введіть голку в стегно тварини, в найбільш товсту її частина. Тримайте кота міцно, так як це досить болючий укол, і тварина швидше за все сіпнеться. Голка повинна увійти приблизно на 1,5-2 см, під невеликим кутом.
6
Після уколу приголубте кота, дайте йому що-небудь смачне, щоб він не сприймав ін'єкцію, як покарання.
7
Для того щоб діяти більш впевнено, попросіть у ветеринарній клініці показати, як і що робиться. Підшкірні уколи зробити досить просто, а от ін'єкції в м'яз вже складніше, та й вихованці реагують на них набагато більш нервово.
Корисна порада
Не сваріть кота, не кричіть на нього під час уколу, навіть якщо він смикається. Тварина нервує і не розуміє, що все робиться для його ж блага. Спокійно розмовляйте з вихованцем, так він набагато легше перенесе неприємну процедуру.
Якщо ветеринар призначив вашому кошеняті курс уколів, для цього не обов'язково щодня відвідувати клініку для тварин. Ви можете проводити лікування самостійно у себе вдома. Для цього дотримуйтесь даними інструкціям.
Інструкція
1
Якщо ви володієте навичками робити ін'єкції людям, то поставити укол кошеняті для вас також виявиться дуже легкою справою. Перш за все, добре підготуйтеся - уточніть у фахівців необхідні нюанси. Наприклад, обов'язково слід дізнатися, в яку точку краще зробити укол, щоб не зачепити вену або нерв вихованця. Першу процедуру можна провести в клініці, щоб своїми очима побачити, як правильно вводити ін'єкцію.
2
Придбайте одноразовий шприц, найкраще інсуліновий. Голка, яка входить з ним в комплект, досить тонка і маленька. Вона зручна у використанні і не заподіє кошеняті сильного болю.
3
Ретельно промийте руки і наберіть у шприц препарат. Потім збризніть кілька крапель, щоб випустити накопичився в голці повітря.
4
Перед введенням ін'єкції пригостите кошеня тим, що він найбільше любить. Так ваш вихованець буде вести себе спокійніше.
5
Зробити укол кошеняті можна двома способами - підшкірно і внутрішньом'язово. У першому випадку захопіть шкуру вихованця на загривку таким чином, щоб утворилася складка. У неї слід вводити ін'єкцію. При цьому тримайте шприц паралельно хребту тваринного і стежте, щоб кінчик голки не виходив з іншого боку.
6
Другий спосіб трохи складніше. Укладіть кошеня набік лапами у ваш бік. Тепер зафіксуйте передні лапи лівою рукою, а задні - правою, залишивши вільної долоню. Візьміть шприц і акуратно введіть голку в стегно на глибину близько півтора сантиметрів. Укол потрібно робити в ту точку, де більше число м'язів.
7
Ймовірно, під час процедури кошеня почне нервувати, голосно нявкати або вириватися. Можна говорити йому ласкаві слова, щоб він уловив ваші спокійні інтонації.
8
Після того, як вам вдалося зробити укол кошеняті, приголубте його.
Корисна порада
Якщо ви не маєте достатньо досвіду і не впевнені у своєму вмінні, то краще відвідуйте ветеринарну клініку. Кошеняті там зроблять укол швидко і майже безболісно.