Як використовувати ваніль.

Ванільні стручки з теплим ніжним ні на що не схожим ароматом вживалися в їжу з часів ацтеків, які використовували їх тільки в стравах, що подаються королівської сім'ї. Ванільні стручки - це плоди різних видів орхідей, вирощуваних в Мексиці, Таїті і на Мадагаскарі. Попит на ваніль перевищує пропозицію, тому вона досі залишається однією з найдорожчих прянощів світу. Відомий вам ванілін - це всього лише продукт хімічних технологій, що імітує смак і запах ванілі, що погано піддається реплікації.
Вам знадобиться
  • Стручок ванілі, обробна дошка, овочевий ніж, цукор, спирт.
Інструкція
1
Вибирайте товстенькі, темні стручки розміром в 5-7 сантиметрів.
2
При обробленні помістіть стручок ванілі на обробну дошку, тримайте його з одного боку і акуратно встромите тонкий і гострий ніж для чистки овочів в самий кінець з іншого боку. Зробіть надріз по всій довжині стручка. Поверніть ніж і закінчите надріз.
3
Відкрийте стручок. Усередині нього ви побачите тисячі крихітних чорних насіння, за розміром навіть менше, ніж макові зернятка. Вишкребіть насіння ножем - це дуже легко. Наприкінці у вас на ножі залишиться маса, схожа на гущу від кави дрібного помелу.
4
Додавайте насіння ванілі в пудинги, морозиво або інші десерти, в яких за рецептом зазначений екстракт ванілі. Насіння з одного стручка еквівалентні 2 чайних ложок ванільного екстракту. Щоб надати випічці аромат ванілі, змішайте зернятка з невеликим шматочком тесту і лише потім цей шматочок вимісіть в залишився тесті.
5
Порожній стручок не викидайте, а покладіть в герметично закривається банку з цукром. Через 5-7 днів у вас буде ароматний ванільний цукор.
6
Щоб отримати ванільний екстракт, покладіть близько 10 відкритих стручків ванілі у високу темну пляшку, налийте 200 г спирту або горілки і настоюйте від 6 до 8 тижнів в темному місці. Струшуйте пляшку кожні 3-4 дні. Вважається, що повністю аромат ванілі розкривається в екстракті через 6 місяців.
7
Щоб ароматизувати рідини - лікер, кава, чай - використовуйте стручок цілком, разом з насінням. Розламати стручок навпіл і покладіть в рідину при нагріванні. Діставайте ваніль перед подачею. Зазвичай один стручок ванілі можна використовувати в цих цілях до двох-трьох разів. Важливо після використання його обсушити і прибрати в герметичний контейнер.
Корисна порада
Усі три види ванілі названі по імені місцевості, де вони вирощуються. Мадагаскарська ваніль, найпоширеніша, з солодким і масляним смаком. Тайська ваніль - ароматна, квіткова. Мексиканська ваніль з горіховим присмаком.