Як вставити особа в шаблон фотошопа. Як вставити свою голову замість іншого.

Щоб приміряти одяг жителя епохи Івана Грозного, зовсім не обов'язково йти в театр і вимагати у тамтешніх костюмерів належний костюм. Є набагато більш спокійний варіант - знайти в інтернеті відповідний PSD- шаблон і прикрасити його своєю прекрасною фізіономією.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop (автор використовує русифіковану версію CS5) і відкрийте два файли: шаблон у форматі PSD (документ «фотошопа") і фотографію, на якій зображено потрібне особа . Для цього клікніть «Файл»> «Відкрити»> виберіть необхідні картинки> «Відкрити».
2
Перейдіть на фотографію з особою. На панелі інструментів виберіть «Прямокутна область» і рамкою виділіть місце навколо голови. Контур прийме вигляд так званих «крокуючих мурах» - межі виділення на манер простенької гірлянди замерехтіли по черзі чорними і білими смугами. Виберіть інструмент "Переміщення", клікніть на контурі і перетягніть його на інший файл - PSD-шаблон.
3
Шаблон за замовчуванням вже має кілька шарів. Як мінімум область обличчя і задній план. Трохи більш складні шаблони мають більше двох шарів. Це можуть бути вирізані головні убори, шарфи, парасольки та інші елементи, які можуть перебувати навколо голови. Перемістіть шар з вирізаним на другому кроці інструкції особою за подібні шари.
4
Знайдіть у правому нижньому куті програми панель «Шари», клацніть на шар з особою (якщо він з якихось причин не виділений) і перетягніть його нижче позначених шарів з додатковими елементами. Якщо в шаблоні тільки порожня область замість голови, перетяните тільки нижче основного шару.
5
Якщо габарити особи не збігаються з шаблоном, їх можна змінити. Виділіть шар з фізіономією, а потім натисніть «Редагувати»> «Трансформування»> «Масштабування». Навколо особи з'явиться рамка. Переміщаючи її сторони і кути, зіставте особа з розмірами шаблону. Щоб обертати рамку навколо осі, активуйте відповідний режим: «Редагувати»> «Трансформування»> «Поворот». Візьміться за край рамки і поверніть її в потрібну вам сторону. Щоб зміни вступили в силу, натисніть «Enter».
6
Для збереження результату натисніть «Файл», потім «Зберегти як», в полі «Тип файлів» виберіть JPEG, вкажіть шлях і натисніть «Зберегти».
Фотомонтаж відкриває перед вами тисячі нових можливостей по роботі зі своїми фотографіями та фотографіями друзів і знайомих. В інтернеті можна знайти сотні різноманітних шаблонів для фотомонтажу, як дитячих, так і взрослиx, і ви легко можете навчитися працювати з ними, поміщаючи в готові шаблони свої фотографії. Отже, як же працювати з готовим шаблоном?
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Багатьох користувачів в першу чергу лякає те, що при спробі відкрити скачаний шаблон у форматі psd, вони не бачать нічого, крім порожнього сірого поля. Швидше за все, в шаблоні просто відключені всі шари. Натисніть клавішу F7 або включите шари вручну, навпроти кожної строчки у вікні зі списком шарів поставте значок очі одним клацанням миші.
2
Коли всі шари відкриті, і ви бачите готовий шаблон з порожнім місцем для обличчя, можете відкривати фотографію, з якою будете працювати. Підберіть фото так, щоб положення голови і її ракурс були близькими до ракурсу і положенню голови на шаблоні. Чим менше ви будете коректувати положення особи вручну, тим реалістичніше буде зображення.
3
Оберіть будь-який інструмент для виділення - Lasso Tool або Rectangular Marker, виділіть особа з невеликою зоною навколо нього, а потім скопіюйте на новий шар. Перетягніть вирізане обличчя на вікно з шаблоном.
4
Щоб обличчя виглядало пропорційним фігурі на фото в шаблоні, відкрийте команду Free Transform і, затиснувши Shift для збереження пропорцій, зменшіть його до потрібного розміру. Потім, помістіть шар з особою серед інших верств шаблону так, щоб всі верстви лягли один на одного правильно. Наприклад, якщо в шаблоні використовується головний убір, то його шар повинен знаходитися поверх нового шару з особою, щоб головний убір перекривав його. Шар з костюмом, у свою чергу, теж повинен перекривати ваше зображення.
5
Переконайтеся, що особа помістилося в шаблон і виглядає достовірно. Якщо ж цього не сталося, знову відкрийте команду Free Transform і підтягніть елементи шаблону один до одного, або навпаки віддаліть їх один від одного, щоб створити ілюзію реалістичності.
6
Щоб довести фотографію до фінального стану, приберіть всі зайві елементи виділення навколо особи, якщо вони присутні. Для цього додайте до шару з особою швидку маску (Add Layer Mask), а потім чорною кистю акуратно зафарбуйте всі зайві області, вони виявляться прихованими.
7
Залишилося зробити остаточні штрихи - зробити корекцію обличчя, щоб воно не відрізнялося від кольору шкіри людини на шаблоні. Відкрийте Levels і вручну відкоригуйте колірну гамму.