Як складати кофту. Як правильно скласти кофту з капюшоном.

Щоб у шафі був ідеальний порядок, а речі завжди зберігалися в охайному вигляді, потрібно навчитися їх правильно складати. Кофти, як правило, зберігають на полицях шафи. Тому після прання, сушки та прасування скласти їх необхідно дуже акуратно.
Вам знадобиться
  • -Кофти;
  • -вешалка.
Інструкція
1
Деякі кофти можна зберігати на звичайних вішалках. Для цього візьміть плечики і акуратно розвісьте одяг, звертаючи особливу увагу на шви на плечах вироби. Важливо, щоб кінці вішалки неутворили опуклості на тканині. Також прослідкуйте, щоб виріб рівно висіло у шафі, інакше на ньому можуть з'явитися заломи, які потім важко буде розгладити.
2
Щоб правильно скласти теплу кофту з гудзиками, для початку застебніть її. Покладіть виріб на гладку рівну поверхню вгору лицьовою стороною. Перегніть її навпіл по лінії розташування гудзиків, щоб лицьова сторона виявилася усередині. Рукава зігніть в районі плеча і складіть їх на поверхню кофти. Далі виріб скрутіть в два рази. Аналогічним способом складайте теплі і товсті види одягу без ґудзиків.
3
Якщо ви працюєте над тонкою кофтою, то спочатку рівно розкладіть її на гладкій горизонтальній поверхні. Лицьова сторона при цьому повинна розташовуватися внизу. Перегніть кофту уздовж лінії розташування гудзиків так, щоб рукава були складені разом. Прослідкуйте, щоб вони були ретельно розправлені. Загорніть рукава по лінії плеча і прикладіть їх до основи кофти. Контролюйте, щоб вийшов рівний прямокутник. Далі нижню частину виробу загорніть вгору приблизно на одну третю усієї величини. Поверніть кофту ще раз і можете класти її на полицю шафи або у валізу для поїздки.
4
Вироби з кашеміру потрібно складати так, щоб у центрі одягу не сформувався залом. Для цього візьміть кашемірову кофту, розкладіть її на плоскій поверхні лицьовою стороною вниз. Загніть обидва рукави по лінії з'єднання з основою одягу і ретельно їх розрівняйте. Знизу загорніть виріб на одну третину, зробіть ще один заворот. Можливо, складена таким методом кофта займе трохи більше місця на полиці, але зате після розгортання вона буде рівною.