Як навчитися перекидатися: позбавляємося від страху.

В дитинстві багато відчували складність з виконанням такого на перший погляд нескладного вправи, як перекид вперед. Цей елемент дійсно досить простий, якщо знати, як навчитися правильно його робити. Він зможе стати хорошим вправою в ранковій розминці і буде корисний як дітям, так і дорослим.
Інструкція
1
Починайте тренування з розігріву. Це загальне правило, яким в своїй роботі керуються і професійні спортсмени, і відвідувачі занять у фітнес-клубах, і танцюристи, і артисти балету, і багато інших. У зв'язку з цим існує велика кількість всіляких розминок комплексів, серед яких ви можете вибрати підходящий. Не перестарайтеся: досить скористатися одним з них і точно слідувати інструкціям, зазначеним у ньому, в тому числі і тимчасовим.
2
Підберіть наступний комплекс вправ, що дозволяють розвинути саме ті м'язи, які будуть потрібні для виконання перекиду вперед. Це, в першу чергу, м'язи плечового пояса. Для їх розвитку добре навчитися виконувати стійку на руках або потренуватися з гантелями, в якості яких також іноді служать пляшки з водою. Ретельно розімніть спину і перевірте її гнучкість: для цього встаньте на місток.
3
Приступайте до виконання самого елемента: для цього постеліть мат або іншу м'яку поверхню. Перевірте, щоб вона була надійно закріплена: в дитинстві багато хто починав боятися перекиду саме тому, що матюки ворушилися і повзали.
4
Сядьте навпочіпки і поставте руки перед собою, перенесіть на них вагу тіла. Відштовхніться ногами від підлоги і розпряміть їх, одночасно зігнувши руки. Рухаючись вперед, торкніться головою мату (точкою дотику повинен стати потилицю), а потім - лопатками (коліна притисніть до грудей). Інерції поштовху повинно вистачити на те, щоб після торкання лопатками ви продовжували рухатися вперед, поки не перекотіться на куприк і знову не приймете упор сидячи.
5
Пробуйте різну силу поштовху, поки не знайдете оптимальну для виконання перекиду. Після декількох повторень тіло саме запам'ятає оптимальний варіант і вам не доведеться контролювати цей параметр. Освоївши елемент, переходите до наступного: навчіться виконувати декілька перекидів без зупинки.