Як продати пральну машину.

Пральна машина - необхідна річ в домашньому побуті, і попит на них (як на нові, так і на старі) є завжди. Тому, якщо ви вирішили продати свою стару "пралку" - покупця ви знайдете практично напевно.
Вам знадобиться
  • - інструкція по експлуатації пральної машини,
  • - гарантійний талон, якщо термін гарантії ще не закінчився.
Інструкція
1
Щоб швидко продати пральну машину , використовуйте усі допоміжні засоби. Розмістіть оголошення на безкоштовних сайтах оголошень - таких, наприклад, як www.irr.ru або www.avito.ru. Ці портали переглядають сотні тисяч користувачів на день. Аби повідомлення про продаж завжди було в числі перших, найбільш читаних, можна задіяти платні опції. Вартість розміщення оголошення в першій десятці протягом тижня становить близько 100 рублів.
2
В оголошенні вкажіть дату випуску пральної машини, стан, чи немає подряпин і відколів. Вкажіть, як довго вона була в експлуатації. Якщо машинка на гарантії - обов'язково напишіть про це в повідомленні. Це дещо збільшить вартість пральної машини. Додайте до тексту фотографії. Повідомлення з зображеннями проглядаються частіше. Опишіть унікальні опції пральної машини (наприклад, сенсорне управління або відстрочка старту).
3
Проаналізуйте оголошення з подібними пропозиціями, щоб дізнатися приблизну вартість пральної машини. Не варто завищувати ціну, конкуренція на ринку вживаних побутових приладів висока.
4
Крім сайтів використовуйте також і друковані видання - газети з оголошеннями. До сих пір багато хто воліє купувати побутову техніку з їх допомогою. Тим більше, що деякі з цих газет безкоштовно розносять по поштових скриньках. Розмістити там оголошення можна як безкоштовно, так і за гроші. Подробиці уточните у менеджерів по рекламі, телефони яких можна знайти на сторінках цих газет.
5
Надрукуйте оголошення на папері і розклейте на найближчих будинках. Таким способом продається більшість побутових приладів. Люди, що шукають вживану техніку, воліють купувати її у сусідів. Таким чином можна заощадити на вантажоперевезеннях.
6
Повідомте родичам і знайомим про те, що пральна машина продається. Можливо, хтось захоче її придбати. Або порадить людину, яка шукає вживану техніку.
7
Здайте пральну машину в ломбард. Цей спосіб підійде, якщо гроші потрібні терміново. В іншому випадку краще цього не робити. Виручити в скупці пристойну суму за техніку не вийде. Вам заплатять 40-50% від її реальної вартості.