Як вставити в форум картинку.

Спілкуючись на форумі, іноді хочеться доповнити своє повідомлення наочної картинкою. Зробити це досить просто, якщо слідувати деяким правилам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - вихід в інтернет
Інструкція
1
Щоб помістити картинку в своєму повідомленні на форумі, потрібно знати, чи підтримує форум вставку картинок безпосередньо з домашнього комп'ютера. Якщо так, то зазвичай у вікні набору повідомлення є така кнопка «Налаштування», а поряд з нею - кнопка «Додати вкладення» .Нажав на цю кнопку, побачимо кнопку «Обзор» - з її допомогою знаходимо потрібну картинку в своєму комп'ютері і тиснемо кнопку рядочком «Додати файл». В цьому випадку картинка буде показана в самому низу повідомлення.
2
Якщо хочеться вставити картинку в якомусь іншому місці, то тиснемо кнопку, розташовану нижче: «Вставити в текст повідомлення». Після цього в тексті, там, де стояв курсор, з'явиться код c тегом [attachment] по краях. Це і є що відображається потім на форумі картинка. Цей код за допомогою миші можна вирізати і вставити в будь-яке місце повідомлення.
3
Якщо форум не підтримує вставку картинок з домашнього комп'ютера, доведеться скористатися спеціальними транзитними сайтами, призначеними для зберігання картінок.Заходім на такий сайт і знаходимо в спеціальному віконці за допомогою кнопки «Огляд» потрібну картинку зі свого комп'ютера. Паралельно там же можна створити напис на картинці, повернути її, змінити її размер.После скоєння необхідних опцій натискаємо кнопку «Завантажити».
4
Потім, після виконання обробки, на сайті з'являться посилання на оброблену картинку. Їх декілька і поряд з кожною підписана, для якої мети та чи інша посилання призначена. Копіюємо і вставляємо в повідомлення посилання з написом «Картинка в тексті», з тегом [URL] по краях.
5
Або можна натиснути кнопку «вставити картинку» («IMG») вгорі шаблону повідомлення. З'явиться напис "Вставте URL картинки» російською або англійською язике.Теперь потрібно клікнути правою кнопкою миші по картинці і у вкладці вибрати «Властивості», «Копіювати URL картинки». Потім у полі повідомлення натиснути правою кнопкою миші і вибрати «Вставити».
Корисна порада
Зменшуйте розміри картинки, яку хочете показати іншим. Так вона швидше буде завантажуватися на сторінці форуму, заощаджуючи час і оплату по трафіку.