Як вилікувати цироз печінки. Як вилікувати печінку від алкоголю в домашніх умовах.

Цироз печінки - захворювання, при якому відбувається загибель клітин печінки та їх заміщення рубцевої тканиною. Цироз частіше розвивається у хворих на алкоголізм, вірусними гепатитами, спадковими захворюваннями з порушенням обміну речовин. Лікування цирозу включає в себе дієту, прийом лікарських засобів і, в крайніх випадках, операції.
Вам знадобиться
  • - «Урсофальк» («урсосан»);
  • - «Лактулоза» («Дюфалак»);
  • - «Гептралу» («Гепа-Мерц»);
  • - квітки кульбаби.
Інструкція
1
У першу чергу почніть лікувати основне захворювання, яке призвело до розвитку цирозу. Ваш стан значно покращиться.
2
Дотримуйтеся дієти з обмеженням кількості білків. Білки містяться в м'ясі, бобових, яйцях, продуктах молочного походження. Потрапляючи в кишечник, білки піддаються бродінню з виділенням аміаку. У нормі аміак знешкоджується печінкою і не чинить токсичного впливу на головний мозок, при цирозі печінка втрачає свої функції і аміак циркулює в крові.
3
Відмовтеся від алкоголю, їжі з хімічними добавками, барвниками і консервантами. Уражена печінка не в змозі переробити ці речовини.
4
Приймайте препарати урсодезоксихолевої кислоти: «Урсофальк», «урсосан» по 10-15 мг на кілограм ваги перед сном. Вони заповнюють дефіцит речовин, що виробляються здоровою печінкою.
5
Слідкуйте за регулярністю спорожнення кишечника. Застій його вмісту викликає всмоктування токсинів через кишкову стінку, печінка не може нейтралізувати їх. При затримці стільця протягом 2 днів приймайте «Лактулозу» («Дюфалак»), 2-3 столові ложки вранці під час їди.
6
Приймайте гепатопротектори, захищають печінку від пошкоджень: «Гептралу», «Гепа-Мерц» та інші препарати з цієї групи.
7
Із засобів народної медицини можна спробувати сік квіток кульбаби. Для цього 2 столові ложки квіток ошпарьтеокропом, засипте 4 столовими ложками цукру і покладіть під прес на 2 тижні. Приймайте по чайній ложці двічі на день протягом 2 тижнів. Пам'ятайте, що лікування народними засобами не скасовує прийом лікарських препаратів.
8
При неефективності ліків використовують інноваційні технології: пересадка стовбурових клітин, які трансформуються в організмі людини в клітини печінки і трансплантація печінки. Але ці методи дорогі і тому мало практикуються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9AFfY0IN2rQ
Зверніть увагу
Основними принципами лікування цирозу печінки є усунення причини цирозу, дотримання дієти, а також запобігання та лікування розвилися ускладнень хвороби. На сучасному етапі можливе радикальне лікування цирозу - пересадка печінки. Аутоімунний цироз печінки виникає в результаті підвищеної агресивності імунної системи, тому, як правило, такий цироз лікують иммунодепрессантами (речовинами, що пригнічують імунітет).
Корисна порада
Основні симптоми цирозу печінки. Спочатку захворювання (причому це може зберігатися протягом декількох років) у хворого людини цироз може ніяк не виявлятися. Відомі випадки, коли хвороба ховалася на десять-п'ятнадцять років і ніяк себе не проявляла. - Харчуйтеся тільки по збалансованій дієті (рекомендую ознайомитися зі статтею "Дієта при цирозі печінки"). - Вживайте всі необхідні вітаміни і мінеральні речовини (призначити їх може тільки лікуючий лікар, на підставі всіх лабораторних даних, вашого ...