Як збити температуру немовляті.

Гіпертермія (лихоманка) - це підвищення температури тіла понад 38,0 ° С. Найчастіше, причинами гипертермического синдрому є: інфекційні (менінгіт, ангіна, скарлатина) або вірусні (ГРВІ, грип, парагрип, пневмонія, бронхіт) захворювання, а також алергічні реакції і захворювання ендокринної системи.
Інструкція
1
Для зниження високої температури широко застосовуються фізичні методи охолодження. Малюка необхідно розкрити, зняти теплий одяг; покласти рушник, змочений холодною водою на лоб; можна провести обтирання всього тіла махровою рукавичкою або губкою, змоченою в 40% спирті, горілці, в 9% столовому оцті і воді в пропорції 1: 1); зробити обдування вентилятором; в пахову область (на проекції великих кровоносних судин) покласти бульбашки з льодом.
2
Дитині дається додаткове пиття у вигляді чаю з лимоном, морсу, води (на 0,5-1,0 літра більше норми за віком). Температуру необхідно знижувати повільно і поступово, не більше 1 ° С на годину.
3
У дитячій практиці застосовують ефективні та безпечні жарознижуючі лікарські препарати: нурофен і парацетамол. Ібобруфен (нурофен) дуже зручний у застосуванні, так як він зберігає свій жарознижуючий ефект протягом 12 годин і дається маляті 2 рази на добу. Кратність прийому парацетамолу протягом доби становить не більше 4 разів.
4
Лікарські препарати випускаються у вигляді таблеток, свічок, сиропу, драже та інших форм. Всі жарознижуючі препарати застосовуються тільки за призначенням лікаря педіатра. Дітям віком до 12 місяців жарознижуючі препарати призначаються у вигляді сиропу або ректальних свічок. Разові дози препарату у дітей розраховуються на рік життя або кілограм ваги.
5
Якщо після проведення всіх заходів температура у дитини не знижується, вам необхідно викликати педіатра з дитячої поліклініки, а у вечірній час та вихідні дні зробити виклик лікарської бригади зі станції швидкої медичної допомоги. У даному випадку призначається внутрішньом'язово літична суміш, що складається з 50% анальгіну і 1% димедролу.
Зверніть увагу
в інструкції написано. Тривалість лікування: Якщо при застосуванні препарату протягом 5 днів больовий синдром або протягом 3 днів підвищена температура зберігаються або посилюються, слід припинити лікування і звернутися до лікаря. я як раз 5 днів п'ю вже ...
Корисна порада
Я недавно зіткнувся з такою проблемою, може хто небуть знає де скачати "Ібобруфен Інструкція"? Давала Ібобруфен два дні і все, я сподіваюся, пройшло Вольтарен, льодовий гель, Ібобруфен, Бруфен, Вобензим, Ібалгін. Опис активних компонентів препарату Кефзол ®. Кололи біцелін 5, пила ібобруфен, індометацин, делагіл в перебігу 1 року.