Як приймати лецитин.

Лецитин - це біологічно активна речовина, що містить есенціальні фосфоліпіди, каротиноїди, поліненасичені жирні кислоти. Всі ці речовини є структурними основами всіх клітинних оболонок і внутрішньоклітинного змісту людського організму. Тому препарат використовується для лікування різних захворювань і їх попередження. Випускається в капсулах, в гранулах і в порошку для приготування розчину.
Вам знадобиться
  • - лецитин в капсулах, гранулах або в порошку;
  • - стакан води, напою, соку або морсу;
  • - чайна ложка.
Інструкція
1
Приймайте лецитин по 1 капсулі 3 рази на день під час прийому їжі, і ви забудете, що таке простудні захворювання, серцево-судинні хвороби, порушення пам'яті, безсоння, атеросклероз, розсіяний склероз. Також препарат допомагає впоратися з різними видами інтоксикації, в тому числі при алкоголізмі і наркоманії, запобігає утворенню каменів у печінці та жирову дистрофію, допомагає роботі нирок.
2
Для прийому гранул або порошку, розчиніть 1 чайну ложку препарату в воді, соку або морсе. Кількість напою можете зробити від 100 до 300 мл, тобто точного дозування рідини, в якій рекомендується розчинити лецитин, не вказано.
3
Дітям від 5 до 14 років можете давати половину чайної ложки гранул або порошку лецитину, розчиненого в будь-якої рідини або доданого в першу страву, 3 рази на день. Прийом продовжуйте не менше трьох місяців.
4
Дітям до 5 років розчиніть порошок або гранули лецитину на кінчику чайної ложки. Давайте 3 рази на день у складі напоїв. Навіть якщо ви насипле більше препарату, ніяких шкідливих впливів він не викличе, оскільки не володіє токсичністю, не містить канцерогенних і мутагенних інгредієнтів. Лише поодиноких випадках може викликати легку нудоту або диспепсію.
5
При прийомі лецитину діти стають спокійними, легко навчаються, рідко хворіють, підлітковий період проходить м'яко і без особливих проблем.
6
Якщо ввечері було свято, і ви перебрали алкогольних напоїв, випийте на ніч три капсули лецитину або розчиніть 3 чайні ложки гранул або порошку. Вранці ви будете себе прекрасно відчувати, як ніби не приймали алкоголь зовсім.
7
В Японії найбільша тривалість життя. Вчені пов'язують це з тим, що практично всі японці, починаючи з дитинства, щодня приймають лецитин, почуваються прекрасно і дуже молодо виглядають навіть у похилому віці.