Як відучити дитину від пелюшок. rjulf переставати пелінать дитини.

Ставлення у немовлят до сповивання буває різним. Є діти, які практично з народження спокійно засинають без сповивання, а є такі, яким воно необхідне досить довгий час. Рано чи пізно, мамам таких дітей сповивання набридає, і вони починають шукати спосіб відучити дитину від сповивання.
Вам знадобиться
  • - спальний мішок;
  • - дитяче ковдру;
Інструкція
1
Новонароджені діти зазвичай краще сплять, будучи сповитим, бо мимовільні рухи ручок і ніжок будять їх і лякають. Крім того, сповивання нагадує їм той стан, в якому вони перебували у мами в животі, і це їх заспокоює. Коли переставати сповивати немовляти, вирішуйте самі. Немає нічого страшного в тому, щоб сповивати і досить дорослих немовлят, більш того, в певні періоди розвитку це допомагає уникнути стресу.
2
Для того щоб дитина звикав спати без пелюшок, поступово зменшуйте щільність сповивання. Надалі, переходите на сповивання тільки ручок. Потім можна спробувати ще послабити пелюшки, вийняти спочатку одну ручку, а потім вже обидві. Якщо такі дії призводять до сильного погіршення сну дитини, то краще це відкласти і продовжити сповивання.
3
Коли малюк спить на животі, у нього менше свободи руху. Спробуйте укласти дитину спати на животі, можливо, йому це сподобається. Така поза також допомагає справлятися з кишковими коліками.
4
Також можна ввести в ужиток спеціальний спальний мішок, який можна зшити самостійно або придбати в магазині. У ньому свободи руху більше, але до особи ручки не дістають, тому дитина прокидається рідше.
5
Іноді сповивання можна замінити щільним приховуванням ковдрою. Та й багато дорослих люблять як слід закутатися в ковдру перед сном.
6
Заспокоює дітей та тілесний контакт з мамою. Багато батьків відзначають, що при спільному сні дітям рідше необхідно сповивання, так як мамині обійми сповна замінюють пелюшку.
Зверніть увагу
Не старайтесь досягти результату будь-яким способом. Кілька зайвих тижнів сповивання нікому не зашкодять, а ось підірвати довіру дитини, застосовуючи жорсткі методи, можно.Обратіте увагу, що ортопеди рекомендують застосовувати широке сповивання, при якому ніжки розлучаються широко, а не випрямляються. Це забезпечує правильне формування тазостегнових суглобів.
Корисна порада
Навіть якщо ви вже перестали сповивати дитини, є ймовірність, що в певні періоди розвитку буде простіше повернутися до цього способу, щоб полегшити вкладання малюка.