Як залити підлогу в гаражі. розчин для стяжки в гаражі.

У 80% російських автолюбителів в гаражі залитий бетонний пол. Це зручно, практично, довговічно, якщо не сказати вічно, недорого. До того ж залити підлогу можна самостійно, не залучаючи додаткову робочу силу. Щоб залити підлогу в гаражі, потрібно провести ряд підготовчих робіт і лише після цього зробити безпосередню заливку.
Вам знадобиться
  • - невеликий колотий щебінь;
  • - гравій;
  • - річковий пісок;
  • - цемент марки 400;
  • - арматурна сітка;
  • - тес;
  • - бетономішалка;
  • - будівельний клей або рідкий підлогу;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Приготуйте щебінь, пісок, гравій, цемент марки 400, арматурну сітку, тес для опалубки, бетономішалку. Можна заливати, не використовуючи бетономішалку, а розмішуючи розчин в кориті, але розчин буде менш якісним і роботи по заливці займуть набагато більше часу і сил. Можете не готувати розчин самостійно, а купити готовий в міксерах, але замовляйте їх тільки тоді, коли проведете підготовку грунту і встановіть опалубку.
2
Заберіть по всьому периметру гаража весь родючий шар грунту. Насипте товстий шар піску. На пісок - шар гравію. Гравій ретельно утрамбуйте. Замість піску можете насипати глину, вийде більш якісна подушка під бетон.
3
Встановіть опалубку. Якщо периметр гаража дуже великий, то зробіть опалубку окремими коробами. Лити буде зручніше, але між бетоном вийдуть щілини, які доведеться закладати окремо. Тому, якщо площа не дуже велика, краще зробити одну загальну опалубку по всьому периметру гаража.
4
Вмонтуйте в опалубку арматурну сітку. Монтаж полягає в рівному укладанню, а якщо сітка вузька, зв'яжіть її з допомогою в'язального дроту.
5
Все. Підготовчі роботи завершені. Можна замовляти міксери з готовим розчином або виготовляти його самостійно. Щоб виготовити якісний бетон, дотримуйте пропорції: 1 частина цементу, 3 частини річкового піску, 3 частини дрібного колотого щебеню. Води лийте на очей, поступово, щоб розчин вийшов густоти сметани.
6
Заливаючи розчин, пробивайте в ньому лопатою, як би трамбуючи. Якщо цього не зробити, то вийдуть порожнечі з повітрям, що істотно знизить якість бетону.
7
Після повної заливки почекайте, коли бетон висохне, щоб по ньому можна було ходити. Через 7 днів зробіть вирівнювання бетону, тобто стяжку. Це дозволить не тільки зробити підлогу ідеально рівним, але і закріпить його. До того ж на стягуванні не буде бетонної пилу.
8
Для стяжки використовуйте готову суміш для рідкого статі або виготовте розчин самостійно. Для розчину візьміть 1 частина цементу, 2 частини піску і половину частини будівельного клею. Наносите і розрівнюйте суміш шпателем.
9
Дайте бетону повністю просохнути і набрати фортецю. Відбуватиметься це протягом 30 днів. Через вказаний період в гараж можна ставити автомобіль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h6kRvQRwlAs