Як повісити турнік. Як зробити турнік будинку.

Життя часом змушує нас бігти, як білка в колесі. Найчастіше, прийшовши додому після роботи, часу на похід в тренажерний зал не залишається або ж він просто закритий. Що ж тепер, кидати заняття спортом? Ні, ні і ще раз ні. Вихід - встановити вдома турнік .
Інструкція
1
При виборі типу турніка необхідно пам'ятати, що його необхідно гарненько приміряти по висоті, щоб не битися головою об стелю. Вибір оптимальної висоти, на яку слід вішати турнік, багато в чому залежить від вашого зростання і відстані від підлоги до стелі у квартирі. Вішати турнік бажано на висоту 220 см від підлоги і якщо ви володієте великим зростанням, то трохи підігнути ноги при виконанні вправи. Але в будь-якому випадку, краще залишити від стелі сантиметрів 35-40. Такий зазор дозволить зберегти побілку на вашій стелі цілою. Довжина турніка повинна бути не менше 1.5 м, для того, щоб можна було підтягуватися різними хватами.
2
Якщо ви зупинили свій вибір на настінному турніку, то головне пам'ятати, що турнік повинен дуже міцно триматися і не впасти на вас під час тренування. Виберіть несучу стіну товщиною не менше 15 см. Турнік найкраще кріпити анкерними болтами клинового типу (до стандартного турніка зазвичай йдуть в комплекті 8х60 або 10х80).
3
Як альтернативний варіант, можна використовувати дюбелі. Отвори під дюбелі найкраще свердлити на 60 мм. Для цього знадобиться дриль, самі дюбеля і свердла для роботи з бетону.
4
В обох випадках необхідно враховувати матеріал стіни, конструкцію кріплення, величину допустимого навантаження на кріплення. Ці дані слід дізнатися в магазині при купівлі турніка або на сайті виробника.
5
Для того, щоб турнік міцно тримався, необхідно правильно його закріпити. Як правило конструкцію роблять таким чином, щоб кріплення працював на зріз або турнік був в розпір.
6
При установці турніка існує ризик потрапляння свердла в арматуру. Чи не упорствуйте, а спробуйте буритися в той же отвір, але трохи змінивши кут в яку-небудь із сторін і, таким чином, обійти арматуру. Можна спробувати використовувати побідитові свердло з гострою заточкою в режимі перфоратора. Таким чином можна потихеньку просвердлити арматуру. Якщо не допомагає, спробуйте просвердлити новий отвір трохи вище або нижче.
7
Турнік в отворі дверей не дуже зручний. Доведеться підгинати ноги, а ширину хвата не можна буде варіювати. Але якщо конструктивні особливості або ремонт квартири не дозволяють зробити інакше, то можна встановити турнік, який угвинчується в дверний проріз. Даний варіант якнайкраще підійде для дітей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4JQzXx_Hkxk
Якщо ви вирішили урізноманітнити вашу ранкову зарядку новими вправами або просто привести в тонус ваші м'язи - турнік , мабуть, самий простий, дешевий і ефективний спосіб вирішення даних завдань. Але якщо ви не знаєте, як правильно закріпити турнік на стіні, то давайте розберемо найпростіші способи як це зробити.
Інструкція
1
Спробуйте дістати спеціальний ключ для розмотування турнік а, якщо він старої моделі, але бічні кріплення все-таки висуваються. Це найпростіший спосіб вирішити проблему, коли відстань між стін занадто велике, щоб встановити звичайний горизонтальний турнік без тримача. Пам'ятайте, що встановлювати його треба майже під саму стелю, якщо він буде встановлений занадто низько, ви будете почувати дискомфорт під час виконання вправ. Якщо модель нова, то просто викрутити на необхідну відстань кріплення і зафіксуйте.
2
Просвердлите кілька отворів, в які увійдуть штирі, якщо ваш турнік знаходиться на підставці, яка кріпиться до стіни. Пам'ятайте, що отвори не повинні бути одного розміру з кріпильної системою, інакше вона буде нестійка. Робіть отвори трохи менше, це забезпечить щільність входження і надійність.
3
Придбайте два невеликих бруска довжиною з то відстань, яку ніяким чином не виходить подолати за допомогою розкрутки бічних утримувачів. Все, що вам необхідно - це підігнати бруски під треба відстань і як слід закріпити турнік між ними. Не бійтеся зайвих незакріплених предметів. Закони фізики, а зокрема сила тиску, при правильно виконаному монтажі не дадуть турнік у навіть зрушити.
4
Спробуйте просто підібрати інше місце, якщо нічого з перерахованого вище не допомагає. Можливо, озирнувшись і дізнавшись нові способи монтажу турнік а, ви виявите більш вигідні місця для його установки.