Як написати в фотошопі слова. Як написати слова своїми на фото.

Звичайно, програма Photoshop НЕ текстовий редактор. Тим не менш, ця програма має багатий вибір інструментів для роботи з текстом. Використовуючи фільтри та стилі Photoshop, можна створити досить цікаві написи.
Вам знадобиться
  • графічний редактор Photoshop
Інструкція
1
Створіть новий документ в Photoshop, скориставшись поєднанням клавіш Ctrl + N. Можете відкрити готове зображення, поверх якого будете писати текст. Для цього використовуйте «гарячі клавіші» Ctrl + O, у вікні, провідника виберіть потрібний файл і клацніть по кнопці «Відкрити».
2
В палітрі Tools («Інструменти»), яка знаходиться в лівій частині вікна програми, вибрати інструмент Horizontal Type Tool («Горизонтальний текст»). Можете включити цей інструмент «гарячою клавішею» T.
3
Лівою кнопкою миші клацніть по лівому верхньому куті зони відкритого документа, де буде розташовуватися текст. Затиснувши ліву кнопку миші, розтягніть появляющуюся рамку.
4
Введіть текст з клавіатури або скопіюйте і вставте його з текстового редактора.
5
Відформатуйте текст. Для цього виділіть весь текст, затиснувши ліву кнопку миші. В меню Window («Вікно») виберіть пункт Character. Відкриється палітра з налаштуваннями шрифту. У ній виберіть шрифт, розмір шрифту, накреслення і колір. Для вибору кольору написи клацніть по кольоровому прямокутнику. У відкрилася кольоровій палітрі виберіть потрібний колір і натисніть OK. У вкладці Paragraph, яка знаходиться поруч з Character, виберіть тип вирівнювання та розміри відступів. Клацніть лівою кнопкою миші по текстовому шару для того, щоб зняти виділення і закінчити редагування тексту.
6
Застосуйте до тексту стиль з палітри Styles («Стилі»), яка знаходиться в правій частині вікна Photoshop. Для цього наведіть покажчик курсору на піктограму обраного стилю і клацніть лівою кнопкою миші. Якщо результат вийшов не цікавим, відмініть останню дію через палітру History («Історія»). Для цього наведіть покажчик курсору на дію, розташоване вище останнього і клацніть лівою кнопкою миші. Застосуйте інший стиль і оцініть результат.
7
Збережіть файл. Це можна зробити за допомогою команди Save або Save As меню File. Для того щоб оптимізувати картинку з текстом для розміщення в інтернеті, скористайтеся командою Save for Web меню File і збережіть картинку у форматі JPG.
Корисна порада
Для того, щоб мати можливість повернутися до редагування тексту, збережіть копію файлу в форматі PSD.
Навчившись писати на растровому зображенні, можна красиво підписати листівку або фото на пам'ять. При цьому шрифт можна застосувати лаконічний або художній, на будь-який смак. Зробити це нескладно за допомогою програми Фотошоп (Adobe Photoshop).
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop, довільне зображення.
Інструкція
1
Встановити в комп'ютері програму Adobe Photoshop і запустіть її. Відкрийте необхідне зображення.
2
На панелі інструментів зліва знайдіть друковану велику літеру «Т». Це інструмент шрифтового набору. Активуйте його клацанням миші.
3
На зображенні виберіть місце, на якому б ви хотіли зробити напис. На робочому полі з'явиться миготливий курсор. Зробіть напис за допомогою клавіатури.
4
Виділіть напис за допомогою миші. У верхній панелі знайдіть найменування «Шрифти». У випадаючому вікні виберіть шрифт, найбільш належний нагоди. Шрифти, які активні, виділені у вікні яскравіше, ніж неактивні. Застосуйте шрифт, і напис придбає потрібне начертаніе.Текст можна написати не тільки по горизонталі, але і по вертикалі. Вибрати орієнтацію слід там же, де знаходиться символ «Т». Крім цього, текст можна по-різному деформувати. Виділіть написаний текст мишею. Виберіть у верхньому рядку основного вікна «Т», підкреслену зігнутою лінією. У меню, побачите види змін тексту і рядом віконечко Preview. Спробуйте всі варіанти і вирішите, який вибрати.
5
Відкрийте меню Character в Window. Змінить фактуру шрифту і його розмір, яскравість і нахил.
6
На фотографії можна розмістити великий обсяг тексту. Для цього скористайтеся так же інструментом «Т», потім натисніть клавішу миші, але не клацайте, а потягніть в сторону, не відриваючи пальця від клавіші. Утворюється параграфная коробка, в якій можна набирати текст. Вона обмежена анкерними точками. З їх допомогою можна змінювати розмір коробки.
7
Готовий текст можна прикрасити підсвічуванням, змінити його обсяг або зробити текстурним. Для цього в меню з шарами двічі клацніть лівою клавішею миші по шару «Т». У меню, зробіть необхідні зміни.
Зверніть увагу
Перевірте, щоб на комп'ютері були підключені кириличні шрифти.
Корисна порада
Якщо зробити шар з текстом растровим, до нього можна застосувати фільтри, розташовані у верхній рядку програми. От тільки назад перетворити в текст шар вже не вдасться.