Як почати займатися боксом. Як самостійно займатися боксом.

У наші неспокійні дні захистити себе і своїх близьких від кримінальних елементів - непросте завдання. Ви можете виявитися абсолютно один проти зграї хуліганів, і розраховувати доведеться тільки на себе. Почати займатися боксом - це не тільки підтримувати себе в хорошій фізичній формі, але і відмінний спосіб постояти за себе.
Інструкція
1
Для початку Вам слід знайти хорошого тренера. Завдання тільки здається простою, але насправді вона не з легких. Від того, на скільки кваліфікованим буде тренер, якого ви оберете, буде залежати не тільки прогрес у тренуваннях, але і ваше здоров'я, т.к. бокс дуже травмонебезпечний вид спорту.
2
Хороший тренер повинен володіти умінням донести свої знання до своїх учнів, не дратуватися і не кричати на вас, коли щось не виходить. Як правило, колишні боксери, що завершили свою кар'єру на великому ринзі, відходять у тренерську роботу. Вибираючи тренера, запитаєте у нього, яких успіхів досяг особисто він сам, скільки років викладає, яких успіхів досягли його учні. Відповіді на дані питання будуть служити вам індикаторами, чи почати займатися боксом в даній секції або ж шукати іншу.
3
Якщо ви з якихось причин не можете знайти тренера, то почніть займатися боксом самостійно. Для цього вам необхідно наочний посібник, яке можна купити в найближчому книжковому магазині. Вибираючи самовчитель з боксу, дивіться на те, хто його написав. Бажано, щоб це була людина, за плечима якого маються роки тренерської роботи. Після детального прочитання посібники, приступайте до тренувань. Але необхідно пам'ятати, що ні якої самовчитель не замінить роботи в спортивному залі з реальним тренером.
4
Купіть необхідний інвентар, який полегшить тренувальний процес і дозволить захистити вразливі частини тіла від ударів. По-перше, це боксерські рукавички (бажано 10 унцій) і бинти, які захистять ваші руки і кісточки пальців. Бинти бажано купувати трохи тягнуться, зручніше буде намотувати. Також вам знадобитися шолом і капа. Шолом допоможе захистити брови і голову від можливих розтинів, а капа - щелепу і ваші зуби. Тренуватися бажано в вільної спортивному одязі і в спеціального взуття - боксерках - яка захистить ваш голеностоп від вивихів.
5
Успіхів у ваших починаннях і пам'ятайте східну мудрість - дорогу осилить той, хто йде.
Бокс вважається агресивним видом спорту, найбільше підходящим для чоловічої статі. Але доведено, що він добре сприяє викиду негативної енергії, зняттю емоційної напруги, психологічного розвантаження нервової системи. Даний вид спорту допомагає привести тіло в порядок, скинути зайву вагу і розвинути красивий рельєф мускулатури. Багато дівчат проявляють інтерес до занять боксом, щоб надати тонус організму.
Вам знадобиться
  • - боксерська груша;
  • - спортивний одяг;
  • - бинти;
  • - боксерський мішок;
  • - боксерські лапи;
  • - компаньйон;
  • - диски з тренуваннями.
Інструкція
1
Підготуйтеся до занять боксом. Для початку у вас має бути хороша фізична підготовка. Обов'язково зробіть розминку, що включає вправи на розтяжку. Особливу увагу зверніть на кисті рук - їх легко травмувати, якщо правильно і добре НЕ розігріти перед початком тренування.
2
Постарайтеся освоїти техніку боксу. Вона заснована, переважно, на прийомах нападу і захисту. Спеціальна техніка володіє раціональністю рухів, що забезпечує найвищу ефективність від тренувань. Для боксу характерна безперервність рухів. Кожне наступне дію немов випливає з попереднього.
3
Під час тренування приділіть підвищену увагу ногам. Вони повинні завжди бути в русі, допомагаючи виконувати основні елементи, що входять до техніку бою. Ноги вважаються головною зброєю боксера, т.к. від них залежить грамотне виконання всіх дій. Щоб правильно займатися боксом, прагнете розвивати ноги під час тренування, перебуваючи в постійному русі при виконанні всіх ударів.
4
При правильному нанесенні удару в боксі руки повинні «встромлятися», а не ковзати. Слідкуйте за тим, щоб махи відбувалися не за округлої траєкторії, а чітко по прямій. Звертайте увагу на правильний перенос ваги тіла: коли удар робиться правою рукою - опора на ліву ногу і навпаки. Виконання цієї умови в рази підвищує силу удару.
5
Пам'ятайте про застосування одночасної тактики «напад-захист». Бокс - швидкий вид спорту, і після вашого удару противник тут же здатний використовувати контрудар. Тому завжди використовуйте вільну в даний момент руку для свого захисту, а також швидко повертайте на місце б'є. Ні на мить не затримуйте кулак в радіусі суперника, завжди пам'ятайте про необхідність захисту.
6
Застосовуйте три основних правила для правильної бойової стійки. Перше: ви повинні добре бачити супротивника і ускладнювати можливість нападу на вас. Друге: забезпечте собі всі умови для якісного нападу і захисту. Третє: стійка повинна бути стійкою, створювати максимум можливостей для пересування.
Корисна порада
Для розучування правильної стійки скористайтеся уроками у фахівців. Невірне положення тіла легко запам'ятовується, виправити його буде складно.