Як відключити брандмауер.

Брандмауер (firewall) в операційній системі Windows - це спеціальна системна служба, що забезпечує безпеку комп'ютера в локальній мережі та мережі інтернет. Є стандартним доповненням до антивірусній програмі. Вимкнення брандмауера Windows не рекомендується системою за замовчуванням, однак може прискорити роботу комп'ютера.
Інструкція
1
В Microsoft Windows XP і Windows 2003 брандмауер можна відключити таким чином. Виберіть меню «Пуск» і знайдіть у ньому програму «Виконати» (Run). Перед вами з'явиться невелике вікно програми. Ведіть в спеціальне поле для запуску програми команду Firewall.cpl (без лапок) та натисніть кнопку OK.В вікні на вкладці «Загальні» виберіть варіант «Вимкнути (Не рекомендується)», після чого натисніть OK і закрийте вікно. Розірвіть з'єднання з мережею і підключіться до неї заново, щоб зміни вступили в силу.
2
У більш пізніх операційних системах, таких як Windows Vista і Windows 7, відключення брандмауера можна здійснити через панель управління. Відкрийте меню «Пуск» і в пошуковий рядок введіть фразу shell: ControlPanelFolder, після чого натисніть клавішу Enter на клавіатуре.Перед вами відобразяться всі елементи панелі управління. Знайдіть іконку «Брандмауер Windows» і натисніть на неї. В меню зліва виберіть пункт «Включення і відключення брандмауера Windows» .Для кожного параметра розміщення встановіть пункт «Відключити брандмауер Windows (не рекомендується)», після чого натисніть OK внизу вікна.
3
Якщо з якої-небудь причини служби недоступні (наприклад, немає прав адміністратора), введіть у пошуковий рядок msconfig і натисніть Enter.Запустітся вікно конфігурації системи. У вкладці «Служби» знайдіть пункт «Брандмауер Windows» і зніміть з нього прапорець, після чого натисніть OK. Це забезпечить неможливість запуску брандмауера при кожному новому включенні компьютера.В що з'явилося діалогів вікні виберіть «Вихід без перезавантаження».
Зверніть увагу
При відключеному брандмауері ПК вразливий для мережевих атак.