Як намалювати взуття.

Як правило, для створення будь-якого малюнка необхідні, принаймні, базові знання й уміння в даній сфері. Але намалювати взуття зможе навіть людина, не знайомий близько з технікою виконання малюнків такого роду. Навчившись малювати взуття, можна перейти до більш складних предметів.
Вам знадобиться
  • -карандаш;
  • -ластік;
  • -взуття;
  • -карандаші або фарби.
Інструкція
1
Перед початком роботи визначитеся, яку саме взуття ви будете малювати. Це може бути взуття різних стилів і квітів, взуття річна або зимова. Також прийміть рішення, скільки саме пар взуття буде на вашому малюнку, або це буде один черевик. Пошукайте в Інтернеті або у відповідних журналах картинки, на яких зображена подібна взуття.
2
Відшукавши картинку, яка вас влаштовує, роздрукуйте її або залиште на екрані монітора, щоб вона постійно була в зоні видимості, коли ви малюєте взуття. Вибирайте чіткі картинки, зображення на яких легко передати на папері.
3
Перед початком гарненько розгляньте картинку, намагаючись виділити основні лінії і контури зображених предметів. Візьміть аркуш паперу і олівець і постарайтеся перенести основні контури на власний малюнок. Дійте поступово, не поспішаючи. Основна увага приділіть вивченню малюнка, з якого ви перемальовувати взуття. Далі зобразите додаткові риси предметів. На даному етапі постарайтеся не звертати уваги на різноманітні дрібні деталі.
4
Коли основні накреслення предмета вже намальовані, ще раз ретельно розглянете початкове зображення і візьміться за нанесення дрібних деталей взуття. Тут можна трохи пофантазувати.
5
Взуття на малюнку повинна бути об'ємною і досить яскравою. Використовуйте різні відтінки. Сусідство теплих і холодних тонів зроблять малюнок більш живим і реалістичним. Не забувайте про власні і падаючі від предмета тіні. Якщо працюєте пензлем, наносите мазки в різних напрямках, по формі предмета. Якщо вибір припав на олівці, штрихи, орієнтуючись на площині взуття.
Зверніть увагу
Малюємо ноги і взуття. Малювати ноги зовсім не страшно. Спочатку ми розглянемо, з яких ракурсів це можна робити. Нарешті, вид ноги спереду також складається з прямокутників і трапеції. Все що вам треба зробити - це намалювати п'яти і пальці. Трохи поговоримо про те, як малювати пальці.
Корисна порада
Взуття є всього лише оболонкою для ступні. Вивчення картинок з різними видами взуття дасть вам ідеї. Тут ми зобразили змінену модель армійських бот США. Переконайтеся, що підошва черевика більше, ніж поверхня ноги, приблизно на півсантиметра вниз. Намалюйте спочатку ступню. Це підкаже вам, як надіти на неї взуття ..